Tutvustus

KOGEMUSNÕUSTAJA LASTEKIRJANIK BLOGIJA …

Olgugi, et me arvame vastupidist, on inimene olla imelihtne. Kõik mis selleks vaja, on olla “mina ise”. Leida see, mille läbi mõtestada oma elu, et selles rahulolevalt kulgeda – oma mina, oma tõde tasakaal ja keskpunkt.

Minu soov on koos muuta maailm paremaks. Minu soov on aidata oma päris endale aidata jõuda lähemale ning tunda rõõmu “mina” olemisest.

Minu viis ennast avada on kirjutamine, mitte vaid ainult iseendale vaid ka maailmale. Kirjutamise puhul ei ole olulised võimalikult keerulised tegelased vaid pigem voogamine. Mõtete voolamine, mis liigub läbi arusaamade ja tunnete selguse poole.

Me kaotame teiste tarkusi kuulates tasapisi ühenduse sellega, kes oleme tegelikult. Usume kõiksugu jama, kuidas peaksime ja ei tohiks käituda.

Me peaksime ise oma elu üle kontrolli võtma, tundma rõõmu, rahu, julgema olla me ised täiuslikud oma ebatäiuses.

Me ei ole üksi. Oleme sarnased. Inimene on sotsiaalse hingena loodud elama teiste keskel. Mõnikord me ei oska leida viisi, et seda nautida, leida rõõmu või meelelahutust.

Sa üllatud… võta ennast kui uut parimat sõpra, kellega koos üks sügav hingetõmme teha, et hüpata tundmatusse ning sealt julgemalt ja eheda isendana välja tulla.

See siin on minu pere blogi. 💕

Siin peres on kasvamas viis väga vahvat tegelast, kellega kunagi igav ei hakka. Kellega koos kasvada ja areneda on lõpmata suur rõõm. Meil on aega, kus kõik on päriselt kohal.…Iga päev juhtub vähemaid ja suuremaid asju. Ning need vähemad ja suuremad asjad teevad üha teed uutele. 💕

Olen veendumusel, et nüüd on aeg kirjutada lihtsalt sellest mis meile tõsist huvi pakub ja  meeldib, mis edasi arendab ja on muudmoodi südamelähedane. Lisaks muudele teemadele, kajastame oma pilgu läbi turismiettevõtteid jm majutusasutusi, ilusaid paiku, mida soovitame oma perega külastada ja häid, armsaid inimesi, kes jätavad meile nii kustumatu mulje, et lihtsalt peab hea sõnaga ära mainima. 

pereblogi