Loomerahu blogi

Blogis ma räägin oma aja investeerimisest igapäeva pere ellu ja erinevate ürituste korraldamistest lastele. Teiste korraldatud üritustel käimistest ning meie oma aja panusest ja osalusest lastekasvatusse. Kiidame tegijaid ja räägime kus pakutakse häid elamus- kogemusi ja kõigest muust, mis hea.

Uue tahuna tooksin endas välja selle RahuLoome, mis uute teadmiste valguses eesmärgina välja koorus. Olgugi, et me arvame vastupidist, on inimene olla imelihtne. Kõik mis selleks vaja, on olla “mina ise”. Leida see, mille läbi mõtestada oma elu, et selles rahulolevalt kulgeda – oma mina, oma tõde tasakaal ja keskpunkt. Minu viis ennast avada on kirjutamine. Kirjutamise puhul ei ole olulised üllatavad püandid ja võimalikult keerulised tegelased vaid pigem voogamine. Mõtete voolamine, mis liigub läbi arusaamade ja tunnete selguse poole.

Me kaotame teiste tarkusi kuulates tasapisi ühenduse sellega, kes oleme tegelikult. Usume kõiksugu jama, kuidas peaksime ja ei tohiks käituda.

Me peaksime täies rahus tundma rõõmu, rahu, julgema olla me ised täiuslikud oma ebatäiuses. Võid võtta ennast kui enda uut parimat sõpra, kellega koos üks sügav hingetõmme teha ja hüpata tundmatusse ning sealt julgemalt ja eheda isendana välja tulla.

Ja sellest kõigest, me siin ka kirjutan. Loodan, et leiad endale teemad, mis Sind kõnetavad ja lähemalt lugema kutsuvad.

pereblogi