• Äksi, Tartumaa
Kontakt

Kontakt

JT Disain ja Blog ehk Juured ja Tiivad Co

kui soovid meie väljakutsetega, või meile koostööd pakkuda, kirjuta info@jtco.ee

Minu juured ja minu tiivad on minu pere 

Meil on kasvamas viis väga vahvat tegelast, kellega kunagi igav ei hakka. Kellega koos kasvada ja areneda on lõpmata suur rõõm. Meil on aega, kus kõik on päriselt kohal, mõnikord viibime üksteisest kaugemal, kuid …. iga päev juhtub vähemaid ja suuremaid asju. Ning need vähemad ja suuremad asjad teevad üha teed uutele traditsioonidele ( juurtele) ja tiivalöökidele kõrgemale ja kaugemale.

Mini minad ja ehtsad väänikud on kasvanud suuremaks, ja nende huvid on muutunud laiemaks ning need tirivad meid erinevatesse suundadesse, sest uued võimalused on olnud kandvamad, kui seni võimalik olnud. On avardunud silmaring, omandatud teadmiseid ja oskusi mida oma hobide ja põnevate tegemiste kõrgustesse ja kaugustesse viivad. Seega on aeg, pöörduda nüüd teema juurde, mis mind ammusest aega juba huvitanud. Sõnaline Disain ja kunst – sõnalised illustratsioonid valmis fotodele, piltidele, joonistustele jne.

Blogi jääb ka ….. Blogis ma räägin oma aja investeerimisest igapäeva pere ellu ja erinevate ürituste korraldamistest lastele. Teiste korraldatud üritustel käimistest ning meie oma aja panusest ja osalusest laste kasvatusse. Kiidame tegijaid ja räägime kus pakutakse häid elamus- kogemusi ja kõigest muust, mis hea.

Blogipostitusel on üks suur ja oluline muudatus. Isikliku elu ja pereelu käsitlevad postitused on edaspidi kaitstud parooliga. Need, kes kuuluvad Juured ja Tiivad Co gruppi https://www.facebook.com/groups/304864187545111 leiavad parooli sealt koos viitega postituse lingi juurest.

ja uued väljakutsed ootavad meid aastal 2020 kindlasti.

Sest me lihtsalt kasvame kõik koos!