Kui tihti vaatad sa kella? Isegi kui sa seiereid ei jälgi, tiksub su sees ajamõõtja, mis paneb igale hetkele teatud hinna külge. Kuigi inimene aega peatada ei saa, saab ta seda teha enda jaoks, sügaval sisimas. Küll näiliselt, kuid piisaval määral, et peatuda ning mitte muretseda selle pärast, kuidas iga järgnev minut oleks justkui häbematu ajavaras, kelle ainsaks eesmärgiks on kiirustada igat tegevust takka, jälgides pigem aega ennast kui käesolevat protsessi. Niimoodi jätab ajaorjus meid pinnapealseteks. Las aeg voolab omasoodu.. Ära ürita kontrollida midagi, mille üle sul võimu pole.

Kusjuures, täna kui otsustasin täpselt kell 10, kõrvale panna oma telefonil, vajutasin saatuslikule lingile, ja mu telefon sattus pornosaitide rünnaku alla, ehk siis ma tõmbasin oma telefoni mingi viiruse, millest lahti saamiseks, pidin oma telefonile lähtestamise tegema. Kõik andmed, pildid jne kadusid. Kui muud andmed said taastatud (ajakulu), siis pilte ma tagasi ei saanudki. Nüüd on niiikurb, sest seal oli päris palju selliseid fotosid, mida oleks tahtnud albumis näha ja lastele näidata.

Käisime, täna linnas. Toidupood ja tankimine. Eelmine kord, oli see nädal aega tagasi.😀 Näis, kuidas see kord õnnestub. Sattusin ühe blogi peale, kus väidetakse, et 45 eurot nädalas 5 liikmelise pere toidukorv on võimalik. Võtab tegelikult kukalt kratsima küll. Kuidas teie? Palju kulutate kuus toidule?
😀

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.