Siia olen ma mitme aasta vältel kirjutanud ikka igasugustest ajastustest sh võidelnud edukalt koolikiusamisega ning seljatanud inimeste kummalised eelarvamused ja teinud võidukäigu väiklaste ja õelate väikeste inimeste üle. Mõtiskleda iseenda üle, kasvanud ja arenenud seest ja väljaspoolt. Kasvatanud kaotanud selgroo asemel uue ja tugevama. On olnud mõõnasid – tõuse ja hapusid viinamarju 🙂 aga rohkem siiski naeru, lusti, liblikaid, täitunud eesmärke ja unistusi ja koos kasvamisi ja kohalolemise hetki.

Aga praegu on de coron ajastu. Väikeste väiklaste inimeste asemel on tekkinud suured väiklased inimesed. “Minu arvamus on õige”, taovad nad rusikaga vastu rinda. “Vaktsineeri, kanna maski ja pese käsi. Ära käi õues, ära külasta vanavanemaid ega vanemaid. Ära vii nohuseid lapsi lasteaeda, ära käi restoranis, ära mine poodi.Vaktsineeri vaktsineeri 🙂 pohh need tüsistused ja kõrvalmõjud – kasutegur on suurem.

Tegelikult võiks nimetada selle ajastu hoopis vaimse stressi ja mingisuguse hulluse ajastuks nimetada. Millegipärast on meedia võtnud hoiaku, et tuleb inimesi hirmutamistaktikaga veenda, kui hull on see viirus ja me peame selle nimel oma põhiseaduse mutta trampima või ümber kirjutama, et millegi suurema eesmärgi nimel tavainimesed oma tervise ja heaolu koos rahuloluga kaotaksid – depressiivsed eesti väikekülad ja linnad ei ole enam väga kauge perspektiiv.

Olgu öeldud – ma usun, et covid-19 on olemas. Tegelikult on koroonaviirused meie seas ringlenud juba mitu aastat varemgi. Samuti gripp ja muud viirused nagu kõhugripp, noro ja teab mis veel, mis tekitab lastele ville limaskestadele, luupõletike, viiruslik kopsupõletik jne…ja mille sümptomid on samad, mis koroonal. Aga ühtki neid haiguse põdejat ei tooda riiklikus meedias väljas, ega loeta haiglaravi vajavaid või surijaid üle.

Kõige suuremad kirejad on need, kes just siis, kui maailm veel normaalne oli – oma tatise ja köhase lapse lasteaeda viis – et kuhugi salongi küüsi panema minna, või sõbrannadega kohvile minna saaks. Lasteaeda viidi stiilis lapsed “Ta öösel oksendas, aga ta ni väga tahtis tulla” Ja see oli normaalne. Viidi tuulerõugetes laps lasteaeda, siis kiideti veel suhtlusgrupis takka, et “väga hea – me nii ootame ka oma tuulerõugeid, saaks juba läbi põdeda”. Aga nüüd kui mõnel lapsevanemal on hädavajalik viia oma laps lasteaeda, set lapsel oleks tegevust ja soe söök laual, ja saab ka õues teiste lastega mängida KUID lapsel on KAKS nädalat kestnud köha ( mida on ravitud, ja perearsti loal lubatud lasteaeda) siis tõmmatakse nina vingu nii kasvataja kui teiste lapsevanemate poolt “Kuidas nii ikka saab”

Ja sellest vaktsineerimisest – tundub, et inimesi survestatakse, läbi “vabatahtlikuse” Vaktsineeri või muidu…Ma muidugi ei tea, mida senised vaktsiinivastased mõtlevad – mina näiteks EI OLE vaktsiinivastane. Lapsed on kenasti siiani vaktsineeritud igasuguste haiguste vastu. AGA üks seik – sattusime külastama kõrvakliinikut eelmise aasta kevadel kui lapsel paistetas üles neel, suu ja põsk, isegi kael oli turses. Arsti esimene küsimus oli kas olete vaktsineerimata. Olete. Ahaa. Selgus, et lapsel oli süljenäärmete põletik. Aga kui me oleksime olnud vaktsineerimata oleks olnud diagnoosiks mumps. Põhimõtteliselt on samad asjad. Üks on viiruslik ja teine bakteriaalne.

Rääkides sellest vaktsiinist, mille kõrvalmõjudeks võib olla tromboos. Aga nagu meedias perearst Joller ütles, kasutegur on vaktsineerides suurem. 😀 Ma ei tea, mina tahaks oma lastega veel koos kasvada, ja küsiks, et …. milline kasutegur? 😀 ja jätan endale õiguse hoolikalt järgimõelda, mida ma endale süstida lasen. Rasedusvastased tabletid, pidid ka ühele kümnest trombi tekitama. No siia statistikasse ma mahun. Paratsetamool viib pilvedesse ja teatud antibiootikumid viivad immuunsuse…kes ütleb, et milline on kasutegur nende toodete omadustes mulle 🙂 minu valik on öelda, neile ei ja keegi teine ei saa sisendada seepärast, et olen tropp, kes kunagi enam ei saa Eestist välja reisida või poodi lemmikkampsunit ostma minna.

Samamoodi ma teadvustan, et on viirus. Okei. Pesen käsi, kannan maski ja olen muutnud oma suhtluskontaktide arvu võimalikult väikseks. Õpime, õpetame ja töötame kodus. Kellegi teise põhimõtteid maha ei tee ja viirust ise rahvarohketesse kohtadesse otsimas ei käi. Kõige mõistlikum ennetus koroona aegse vaimse rahulolu massimõrva vastu aitab: vähem meedia jägimist.

Sellest vaimse rahulolu massimõrva kohta, räägin ma järgmises postituses. Reaalselt maailm, mis oli enne 2020 aastat…see on läinud. Vajunud kui mere põhjas Estonia, samasuguste vandenõuteooriate saatel ja kaetud arusaamatuste ja puuduvate selgituste looriga.

admin Blogi