Praegu paistab, et noorte ajaviide on arvutimängud, mängud nutiseadmetes ja televiisorist multikate ja ajuvabade seriaalide vaatamine. Meie pere noored on leidnud endale ajaviite toidutegemise ja küpsetamise kujul – mugandame erinevaid retsepte, endile suupärasemaks, maitsvamaks. Kirjutame need üles. Proovime ja testime. Lapsed on kokku suvega pannud kaks retseptiraamatut. Kõvakaaneline, liimköide, värvilised illustratsioonid boonusena kaasas. Ja poes saadaval 🙂 

Mulle meeldib kirjandus. Kirjutan lasteraamatuid. Olen kirjutanud ka mõned romaanis ja seiklusjutte vanemale koolieale, kui ka  täiskasvanuile. Lisaks kirjutamisele, meeldib mulle lugeda teiste autorite raamatuid. Olen teinud mitmetest raamatutest ka kokkuvõtteid ja andnud raamatusoovitusi lugejaskonnale erinevates raamatukogudes. Ka siia on plaanis tuua esile, mõned põnevamad lugemiselamused teistelt autoritelt, lugemiseks soovitusi. 

Ja võib olla lisame siia ka minu sulest seikluslikke järjejutte, mis kaante vahele ei jõua, kuid seepärast veel sahtlisse jääma ei pea. 

Lastele pakub huvi ka meie koduküla noortekeskuses korraldatavad üritused ,mängud, varsti algav näitering. Kooliajal tuleb lugeda erinevaid raamatuid. Küllap kajastame ka neid tegevusi jooksvalt, andes teistele lastele soovitusi, kuidas eritüüpi raamatuid põnevam lugeda oleks. 

Või kuidas üldse oma aega sisustada, ilma nutiseadmete ja interneeduseta. 

Vaata ja õpi ning tee järgi! 🙂

admin Ajaloo arhiiv ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.