Viimasel ajal, kirjutan sellest, mis mureks, mis me teeme, sest see ongi ju isiklik blogi. Ja isiklikus blogis, kirjutan, kirjutame, mis meie heaks arvame. Üritades jääda positiivseteks ja leida läbi probleemide lahkamise, ka lahendust. Meie pere jaoks on kirjutamine teraapia vorm, mis aitab meil asju klaarida, mõista ja võib olla avastada uusi vaatenurkasid, mida ei oska lihtsalt näha, kui probleem või mure, must valgelt ette kirjutatud pole.

Me ei leia, et me peaks tegema postitusi, mingitest teemadest, millest oleme välja kasvanud, näiteks mingi karma teema, või tõsieluline söömissõltuvus, või suhete lahkamine, või õpetussõnad, kuidas minu arvates, peaksid teised lapsevanemad oma võsukesi kasvatama. Milleks, eks ole. Kõik lapsed, on erinevad, nende vanemad on erinevad, kui mina ja see, mis sobib meile, ei sobigi neile. Näiteks, mina olen seda meelt, et beebi, vajab lähedust niipalju, kui ta seda tahab ja missiis, kui mul mõni päev tolmurull kapinurgast alla silma teeb. Samamoodi, ei arva ma luttidest mudagi, sest olen veendunud, et luti kasutamine on vaid lapsevanema mugavus. Aga ma tean, vanemaid, kes arvavad ja toimivad vastupidi ja meie lapsed, mängivad kõik koos. On toredad, sõbralikud ja armsad noored.

Seega, siis, jah, tuleb siit palju argielulisi postitusi. Kui tuju on nullis, siis selline postitus, siit ka tuleb ja tuju on ülev, siis seda ka saab. Ja kui on vaja otsida tõde, siis tuleb ka selline postitus. Ja kui, tahan olla tänulik, uute kogemuste, maitsete, toodete ja tutvuste üle, siis tuleb siit sulest, ka üks siiras kiitus, tänutäheks tegijale. Ja kui tahan, kiruda nutiseadme propageerimist, varajases eas, siis tuleb ka sedasorti lugusid. Kui mulle, satub pihku eriti hea raamat, miks mitte seda jagada. Kui lapsel on koolis olnud tore, kehv või vastuoluline päev, siis iseenda emotsioonide teraapiliseks väljaelamiseks, ja hilisemaks iseenda analüüsiks, kirja saab.

Kui tahan kirjutada oma noorte tegemistest, siis loomulikult on me pereblogi selleks ainuke, loogiline koht.

Oleme tänulikud, et oled siin, lugemas, me blogi.😊

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.