Tutvustus

Featured Image

Siin ma kirjutan oma aja investeerimisest igapäeva pere ellu ja erinevate ürituste korraldamistest lastele. Teiste korraldatud üritustel käimistest ning meie oma aja panusest ja osalusest laste kasvatusse. Kiidame tegijaid ja räägime kus pakutakse häid elamus- kogemusi ja kõigest muust, mis hea.

Loome endas rahu, mis uute teadmiste valguses eesmärgina välja koorus. Olgugi, et me arvame vastupidist, on inimene olla imelihtne. Kõik mis selleks vaja, on olla “mina ise”. Leida see, mille läbi mõtestada oma elu, et selles rahulolevalt kulgeda – oma mina, oma tõde tasakaal ja keskpunkt. Minu viis ennast avada on kirjutamine. Kirjutamise puhul ei ole olulised üllatavad püandid ja võimalikult keerulised tegelased vaid pigem voogamine. Mõtete voolamine, mis liigub läbi arusaamade ja tunnete selguse poole. Me kaotame teiste tarkusi kuulates tasapisi ühenduse sellega, kes oleme tegelikult. Usume kõiksugu jama, kuidas peaksime ja ei tohiks käituda. Me peaksime täies rahus tundma rõõmu, rahu, julgema olla me ised täiuslikud oma ebatäiuses. Võid võtta ennast kui enda uut parimat sõpra, kellega koos üks sügav hingetõmme teha ja hüpata tundmatusse ning sealt julgemalt ja eheda isendana välja tulla.

Me ei tee asju teiste jaoks ja ei pea ootama nende tunnustust, et ennast hästi tunda. Loeb hoopiski see, kuidas meie ennast tunneme, mingit asja tehes. Ja sellest kõigest, ma siin ka kirjutan. Loodan, et leiad endale teemad, mis Sind kõnetavad ja lähemalt lugema kutsuvad.

Olgugi, et me arvame vastupidist, on inimene olla imelihtne. Kõik mis selleks vaja, on olla “mina ise”. Leida see, mille läbi mõtestada oma elu, et selles rahulolevalt kulgeda – oma mina, oma tõde tasakaal ja keskpunkt.

Minu juured ja minu tiivad on minu pere. Neis peidus meie tasakaal 💕 Mul on kasvamas viis väga vahvat tegelast, kellega kunagi igav ei hakka. Kellega koos kasvada ja areneda on lõpmata suur rõõm. Meil on aega, kus kõik on päriselt kohal, kus iga päev juhtub vähemaid ja suuremaid asju.