Tere!

Olen viie imetoreda lapse ema. Meil on kodu legendide rohkel Vooremaal, kus loksub kõige puhtama veega järv Saadjärv.  Kirjutan teiste korraldatud üritustel käimistest ning  oma aja panusest ja osalusest laste kasvatusse. Kiidame tegijaid ja räägime kus pakutakse häid elamus- kogemusi ja kõigest muust, mis hea.

Minu viis ennast avada on kirjutamine. Kirjutamise puhul ei ole olulised üllatavad püandid ja võimalikult keerulised tegelased vaid pigem voolamine. Mõtete voolamine, nagu liikumise sujuv kulgemine, mis liigub läbi arusaamade ja tunnete selguse poole. Me kaotame tihti teiste tarkusi kuulates tasapisi ühenduse sellega, kes oleme tegelikult. Usume kõiksugu jama, kuidas peaksime ja ei tohiks käituda. Me peaksime täies rahus tundma rõõmu, rahu, julgema olla me ised täiuslikud oma ebatäiuses. 

Võid võtta ennast kui enda uut parimat sõpra, kellega koos üks sügav hingetõmme teha ja hüpata tundmatusse ning sealt julgemalt ja eheda isendana välja tulla.

Pidev liikumine ja liikumises olemine  on kogu aeg mu kõrval  olnud. Erinevalt algusaastatest, naudin ma täna mõnusat, vaikset kulgemist oma koduümbruses.  Liikumisest on saanud väga suur osa minu igapäevast.  2021 aasta juulis esitasin ma endale väljakutse liikuda iga päev 5 km, selle ma asendasin juba augustis juba väljakutse vastu liikuda iga päev aktiivselt vähemalt 2 h. Endale esitatud väljakutsest kasvas välja täitsa tore ettevõtmine-  igakuine väljakutse iseendale mille eesmärk on ise tutvuda ja tutvustada teistele erinevaid RMK metsaradu ja korraldada lühikesi tunniajaseid metsamatku koduümbruses.

Oma mõtteid liikumise teemadel talletan blogisse, blogis teen juttu ka väljakutsetest, koostöö projektidest, oma pisikese ettevõtmise  teekonnast ja kuidas mul see laste, pere ning majapidamise kõrvalt õnnestub.

Loodan, et leiad endale teemad, mis Sind kõnetavad ja lähemalt lugema kutsuvad.

Olgugi, et me arvame vastupidist, on inimene olla imelihtne. Kõik mis selleks vaja, on olla “mina ise”. Leida see, mille läbi mõtestada oma elu, et selles rahulolevalt kulgeda – oma mina, oma tõde tasakaal ja keskpunkt. 💕 Mul on kasvamas viis väga vahvat tegelast, kellega kunagi igav ei hakka. Kellega koos kasvada ja areneda on lõpmata suur rõõm. Meil on aega, kus kõik on päriselt kohal, kus iga päev juhtub vähemaid ja suuremaid asju. Neis peitubki minu oma mina, tasakaal ja keskpunkt.