• Äksi, Tartumaa
Tutvustus

Tutvustus

Blogis ma räägin oma aja investeerimisest igapäeva pere ellu ja erinevate ürituste korraldamistest lastele. Teiste korraldatud üritustel käimistest ning meie oma aja panusest ja osalusest laste kasvatusse. Kiidame tegijaid ja räägime kus pakutakse häid elamus- kogemusi ja kõigest muust, mis hea.

Uue tahuna tooksin endas välja selle RahuLoome, mis uute teadmiste valguses eesmärgina välja koorus. Olgugi, et me arvame vastupidist, on inimene olla imelihtne. Kõik mis selleks vaja, on olla “mina ise”. Leida see, mille läbi mõtestada oma elu, et selles rahulolevalt kulgeda – oma mina, oma tõde tasakaal ja keskpunkt. Minu viis ennast avada on kirjutamine. Kirjutamise puhul ei ole olulised üllatavad püandid ja võimalikult keerulised tegelased vaid pigem voogamine. Mõtete voolamine, mis liigub läbi arusaamade ja tunnete selguse poole.

Me kaotame teiste tarkusi kuulates tasapisi ühenduse sellega, kes oleme tegelikult. Usume kõiksugu jama, kuidas peaksime ja ei tohiks käituda. Me peaksime täies rahus tundma rõõmu, rahu, julgema olla me ised täiuslikud oma ebatäiuses. Võid võtta ennast kui enda uut parimat sõpra, kellega koos üks sügav hingetõmme teha ja hüpata tundmatusse ning sealt julgemalt ja eheda isendana välja tulla.

Ma ei tee asju teiste jaoks ja ma ei pea ootama nende tunnustust, et ennast hästi tunda. Loeb hoopiski see, kuidas mina ennast tunnen, mingit asja tehes. Taipasin ka seda, et kuigi aastaid ma arvasin, et olen karjas tegutseja ja meeskonna hunt, siis tegelikult praeguseks ma olen omalsoovil karja “must hunt” ja üksikuitaja. Ilmselgelt ei ole mul soovi hakata “mõistlikuks” ja koonduda erinevatesse teiste loodud “kogukondadesse”. Otsustasin pidada edaspidi oluliseks oma juuri ja “võsusid” ning “istikuid” ning nautida neid tiibu, mis enese ja maailmaavastuses loevad.

“Juured on olulised. Kuid tiivad viivad laia maailma. Ning üks ei välista teist”

Ja sellest kõigest, ma siin ka aastal 2021 kirjutan. Loodan, et leiad endale teemad, mis Sind kõnetavad ja lähemalt lugema kutsuvad.

Olgugi, et me arvame vastupidist, on inimene olla imelihtne. Kõik mis selleks vaja, on olla “mina ise”. Leida see, mille läbi mõtestada oma elu, et selles rahulolevalt kulgeda – oma mina, oma tõde tasakaal ja keskpunkt.

Minu juured ja minu tiivad on minu pere 💕

Meil on kasvamas viis väga vahvat tegelast, kellega kunagi igav ei hakka. Kellega koos kasvada ja areneda on lõpmata suur rõõm. Meil on aega, kus kõik on päriselt kohal.…Iga päev juhtub vähemaid ja suuremaid asju. Ning need vähemad ja suuremad asjad teevad üha teed uutele. 💕