Kutsu Bruno külla! 

2015. aasta kevade paiku nägi ilmavalgust laste- ja koeraraamat “ Bruno ja Bella seiklused”. 
 
Raamat  pajatab lastele ja koerasõpradele, kuidas punakaspruun taksi – ja teab kelle segu tõust  koer Bruno, koos musta karvakera Bellaga  mööda Eestit ringi rändab ning millised seiklused ja elamused neile  osaks saavad. 
Jutustatakse kaunitest paikadest, mida koerakesed  külastavad ning mida nad seal näevad – olgu siis ilusad loodusvaated mõni muu eriline koht. 
Raamatus on juttu ka äpardustest ja apsakatest, mis võivad koerale looduses osaks saada, kui ettevaatamatult käituda või hooletuks muutuda. 
Kutsikad tulevad kõigist seiklustest siiski enam-vähem terve kasukaga välja ning õpib neist paljutki, näiteks kuidas edaspidi hoida eemale  torkivatest takjatest või kõrgetest lainetest. 
 

Siis kui koerakesed otsustasid “Hiinasse” tunnelit kaevata


Esimene lumi ja külmunud maa


 
Pakume Teile võimalust kutsuda raamatu peategelane Bruno koos autoriga oma kooli-lasteaeda-lasteraamatukokku-noortekeskusesse või mujale külla! 
 
Räägime lastele ja täiskasvanutele nii raamatu “Bruno ja Bella seiklused ” saamisloost, peategelaste elust ja seiklustest kui  ning nende päritolust, tõust, tegemistest. 
Lastel on võimalik näha kohapeal ka ehtsat  koera ning teda katsuda, sügada ja paitada. 

Kutsikast on saanud suur…..

Käesoleval aastal, vahetab Bruno mugava ja sooja, kindla rutiiniga korterikoera elu, üsna huvitava ja väga teistmoodi tallielu vastu. Iga päev, mitu tundi päevas. Kuna tallielu, ei ole kunagi igav, on siin kindlasti koorumas välja, üks põnev seiklus, mis esialgu jõuab blogisse e- jutuna, kuid pikemas perspektiivis on koerake Bruno taas peategelasena, ühes lastele mõeldud raamatus seiklemas. 

Olge meiega, või kutsuge Bruno endale külla.  

lisainfot saab siit: pereblogivv@gmail.com

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.