Sel suvel oli meie pere ühiste ettevõtmiste võtmeks spontaansus ja vabalt võtmine. Ehk siis, püüdsime mitte üle mõelda või mitte liigselt ette planeerida. Soovisime, sel suvel puhata kindlasti hotellides, pehmetes voodites, nautida maitsvat hommikusööki, imetleda ilusat vaadet ja lihtsalt olla meie ise.Ja kuna jaanipäevad teadupärast on meie kandis vihmased, ja pinisevaid sääski täis. Ja kui sa oled viimaseid kuid lapseootel, siis see ei ole puhkus, kuskil vihmamantli all lõdiseda ja sääski toita. 

Ma tean täpselt, mida oma Jaanipäevalt ootasin ja oma eelistused said ka päringusse kirja, mis mitmele majutusasutusele saadetud said. Mulle meeldib lugeda erinevate majutusasutuste vastuste stiili, tagasiside laekumist. Pisikesed nüansid, mis aitavad otsuste tegemisel.  

Jaanipäev, eemal sääskedest, tuulisest ilmast ja pähe ladisevast vihmast. Veetsime päeva VSpas veekeskuses basseinides mulistades, saunatades ja jäätisekokteile juues. Siis jalutasime Emajõe ääres,  jäätist söömas. Pärast nautisime tuppa toodud õhtusööki ja vaatasime arvutist multifilme ja mängisime kogu pere lemmik lauamängu Scrabble`tEnne magamaminekut testisime voodite vetruvust ja pidasime maha ülivinge padjasõja. 

Hommikul nautisime rahulikku ja vaikset hommikusööki Dorpati restoranis. Puhkus oli ülimalt tore ja kindlasti külastame Dorpatit kogu perega veel. 

 

Olulised tähelepanekud Dorpati hotelli kohta. 

1) Meil oli Juuniorsviit ja lisaks üks superior tuba lisaks, sest hotelli personal arvas, et me ei mahu viiekesi ühte tuppa. Ekslik arvamus, sest tegelikult, kui on üks täiskasvanu ja 4 last, siis mahuvad kõik ideaalselt ühte tuppa. Võiks vaid voodipesusid, tekke patju rohkem varuks olla. 

2) Parkimine on hotelli klientidele tasuta kogu hotellis viibime ajal. Aga peab arvestama, et parkimiskohti kõigile ei jagu. 

3) Varem oli hotelliga samas hoones, ka spa osa. Nüüd tuleb spa teenuste saamiseks pöörduda Vspa poole, mis iseenesest mõistagi on tegelikult veel parem. 

4) Hullupööra meeldib mulle kiire suhtlus emailide teel, kiire, viisakas pöördumine. Konkreetsus. Alati naeratav personal ja abivalmid töötajad ümberringi. 

5) Voodid ja ka padjad 🙂 pidasid testile vastu. 

 Ja lumesadu padjasulgede näol jäi olemata.

 Teinekord…..teises kohas 😉  

Tegelikult on Tartus vaid kolm hotelli, kes mahutavad ilma igasuguste probleemideta ära ühes toas, meie perekonna. Jaanipäeval oli Väänikuid kokku küll neli, kuid usun, et järgmisel korral, mahub ära ka viis väänikut ilma igasuguse kahtluseta ühte tuppa.

Kuid, millised hotellid on veel Tartus kogu pere sõbralikud, olge meiega ja kohtume juba järgmises postituses 😉 

admin Ajaloo arhiiv ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.