Oli õues lumi ja külm. Täna on lihtsalt külm ja siiani on väljas olnud peaaegu, et kevad. Kusjuures, mulle isegi meeldib, et teed pole libedad ega ei pea ennast hommikuti hangedest välja kühveldama ja üleüldse sobib roheline maastik, mulle palju paremini. Kuigi veebruarikuus, kui on vastlapäev, võiks siiski seda lund natuke siiski olla.

Vastlapäeval, oleks ju tore, või moepörastki tagumikul üks liug teha ja vaadata, mõõtu võttes naabritega, kelle lina kõige paremini pikkusesse kasvab. Nojaa, eks ole. Aga seni, kuni seda lund pole, tuleb teha, natuke teistmoodi üritusi, kuid mis hõlmaks mõnusalt kuuma jooki, pakse kindaid ja aktiivset liigutamist. Kosutav mandariin, iseenesest mõista ning maitsev krõbisevalt pudenev vahvel või hoopiski vastlakukkel ja kaasaskantavas termoses hernesupp suitsuliha ja törtsu hapukoorega. Jep, mõte juba liigub.

Eelmisel aastal samal ajal, jagelesime kaaaaaaa, kooli süsteemiga, aga seekord on hoopis teistmoodi. Eelmisel aastal, ma polnud veel taibanud, et järgmisel aastal, kui probleemidega ei tegeleta on veel hullem seis. Sel aastal, tegelen sihipäraselt konkreetse eesmärgi suunas – et lastel ja minu lapsel oleks koolis pidev ja rahulik heaolu, õppimiseks ja klassisiseste suhete parendamiseks ja arukaks üksteise mõistmiseks. Üksi, teadupärast tuuleveskitega ei võitle, aga meeskonnana küll. Olen väga tänulik, et minu meeskond, sõbrad ja kolleegid, ja mõningad spetsialistid on mulle nõu ja jõuga abiks.

Seega, teeme mingi vahva ühisürituse millalgi? 🙂

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.