Siis kui suur õde on klassiekskursioonil Hiiumaal ja avastab lähedal olevaid vaatamisväärsuseid, siis ülejäänud plikad “telgivad” toas. See käib nii, et pärast rahmeldusi õues ja päikeselõõsas viibimist, tundide kaupa batuudil hüppamist, ja jäätise mugimist, ja pärast korralikku õhtusööki (ahjukartul, liha, kaste +kohuke), tegime asemed põrandale madratsitele. Käisime pesus sooja vee all, said oma jäätisekausid ja maasikad ja tegime 10 multifilmi ralli ETV2 salvestusest. Kokkulepe oli, et väike põnn läheb magama, lähevad nemad hiljemalt kell 22.15 magama. Praegu on kell 22.39 ja nad magavad. Vaikselt. Nohistavad. 💚 Ka väike põngerjas magab. Suur vend teises toas ka. Vaeseke jäi täna päikese kätte, homme on vist päris valus riideid selga ajada.

Aga, kuna täna oli palav ilm, siis me käisime korraks ainult linnas poes. Ja tõime väga vahva naisterahva käest ära imeilusa käsitöö… vaat sellised tassi alused.

Südamed.
Südamed südamest 💛

Kui sulle meeldib eesti oma käsitöö. Sulle meeldib mõnus suhtlemine, siis piilu, kindlasti siia ja leia käsitöö, mis sindki kõnetaks 😉

Kõnetas esimesest pilgust 😉

https://m.facebook.com/tiinascrochet/

Tõepoolest Aitähh! Minu kodu kaunistavad imeilus eesti käsitöö, mis valminud südamest.
admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.