Just täpselt, sai teoks siis selline mõnus vahepala – emmede puhkus.

Sedakorda oli meil naistepäevapuhul saadud Lydia hotelli Spa- lounge sissepääs kahele. Pakkisin kodus oma ujumisriided kaasa, ja beebipõnnile koti ja sõit võis alata.

Justnimelt. Spas kohapeal on piletihinna sees hommikumantlid, rätikud, sussid, kehahooldustooted, sampoon ja palsam. Et marsi aga kaks kätt taskus kohale ja mõnule täpselt niikaua kui jaksad 🙂

Parkimisega muidugi võib mõningatel aegadel probleeme olla. Nädalavahetusel on õnneks igal pool tasuta ja kui ka magistrali tänavale parkida, ei ole palju kõndida.

Ja igaks juhuks teadmiseks, et Spasse minnes tuleb kaasa võtta lapsele ujumismähku, sest kohapeal neid ei müüda. Poodides, neid väga eraldi ei müüda ka, vähemalt ma ei leidnud. Hädast aitas välja aga Aura veekeskus, kes müüb ujumismähkusid, ka siis kui sa veekeskusesse piletit ei osta 😀 Mähku rallil ma käisin eelneval päeval, sest ma olin eelnevalt selle küsimuse meili teel püstitanud. Aga paljud, ei tule ju selle peale 🙂

Hotell Lydia asub Tartu Raekoja platsi taga Toomemäe nõlval. Hotell Lydia on 4 superior tärni hotell, kus on kokku 70 tuba, erinevaid sauna- ja lõõgastusvõimalusi pakkuv spaa-loungefitness-klubi, restoran Hõlm ja tipptasemel heli-, valgus- ja videolahendustega sündmuskeskus.

Juba Lydia hotelli uksest sisse astudes, ülimalt Vau! 😉 Väga toredad, abivalmid ja viisakad administraatorid. Ja üleüldine mulje, et inimene kes uksest sisse astub on oodatud.

Spaa-lounge on privaatne ja hubane koht, mille rahustav keskkond pakub vaimupuhkust ja lõõgastust. Hotelli külaliste kasutuses on lõõgastusala, sanaarium valgus- ja aroomiteraapiaga, leili- ja aurusaun ning bassein lamamistoolidega.

Igatahes, saanud kätte suuna spa poolele, jätkus minu peas vauu! vauu ! moment…

Rätikud, kapid
Bassein ja sanaarium
Lõõgastumine

Lõõgastusalal peab olema sussidega ettevaatlik. Kui sussidega astuda kellegi märga jalajälge, võib päris valusasti haiget saada. Teinekord jälle targem. Aga lõõgastusalal on hea puhata, kui vaim saunadest väsinud, basseinist küllastus. Saab juua maitsestatud vett, mekkida puuvilju või tellida menüü alusel midagi suupärasemat.

Minu jaoks peatus aeg kaheks tunniks täiesti. Mitte ühtegi mure mõtet ei jõudnud pähe. Põnnile meeldis väga, mõnus ja rahulik ja esimene tund kuni poolteist oli spa vaid meie päralt, kus mujal sellist luksust leiaks? 🙂 Saunad on isegi beebide jaoks sobivad, v.a aurusaun, mis meie pisikesele väga ei meeldinud.

Igatahes, nüüd ma tean, et kui hing vajab kosutust ja sellist mõnusat kogemust, olemist siis tuleb taaskord sammud Lydia Spaa- Lounge poole seada.

NB! Olen kasutanud Lydia hotelli ja Spaa pilte, sest puhkamise ajal ei tulnud selle pealegi, et telefon Lounge kaasa võtta. Nii, et see juba ütleb midagi 🙂

admin Ajaloo arhiiv , ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.