Miskipärast jäi osalemata lastevanemate koosolekul, mis selgitas uut kodukorda, ja juhiseid uuel kooliaastal..mis õppevahendid, kuidas vältida koroonapisikut, kuidas käib rahakogumine ja muu selline igapäevast koolielu korraldav jutt. Kuna ma koosolekul ei käinud, siis ei saanud ma kätte ka õpikuid ega avaldust pikapäevarühmaks. Ei näinud uut garderoobi ega saanud ka uut kapivõtit. Õnneks muidugi, stuudiumis jõudsime õpetajaga kokkuleppele, et saame täna hommikul kell 8.50 😀 koolimaja ees kätte, vahetame infot ja saan edasised juhised esimeseks septembriks. Tehtud.

Tehtud on ka ranitsatoetuse avaldus. Selle ranitsatoetusega on nii, et Tartu vald toetab küll vist esimesse klassi minejaid, kuid kuuldavasti teistes valdades toetatakse ka neid, kes llähevad teise ja kolmandasse. Küsida ju võib, kuidas meie vallas tegelikult need asjad käivad. Ja kuna praeguseks on vahetunud sotsiaaltöötajate spetsialist, siis küsida ikka võib, ilma et suu pihta löödaks. Ja kui ei saa, siis ei saa. palju olulisem on ikkagi lasteaia toidusoodustuse saamine. Tehtud. Ja suu pihta ei löönud keegi.

Meile tehti täna hommikul kõrvusttõstvat kiitust. Nimelt olid suuremad lapsed möödunud ööl “Öö noortekal” ja saime Carmenilt kiita, et kogu seltskonnast on vaid meie poiss see, kes teab ja tunneb ning oskab kasutada sõnafraasi “tere” ja “head aega” NING piiga, kes tunnistas teistega koos tehtud jama üles, samal ajal kui teised seda jama varjama hakkasid. Mul on hea meel, et mu lapsed oskavad ka kodust väljas käituda.

Varsti on käes uus septembrikuu. Pöidlad pihku, et eriti tuus aasta tuleks! 🙂

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.