Mõnikord on pildistamine fotograafi juures, lihtne klõps, võibolla kaks ja tere-aitäh-nägemisega, see kohtumine algab ja sealsamas lõppeb. Minu õnneks, ja meeleolu õnneks on selliseid fotograafe ja sessioone paar kolm tükki. Ülejäänud kohtumised on olnud soojad, lustlikud ja mõnusa ajaveetmise auraga.

Mõnikord, tuleb spontaanne mõte, mõnikord valmistume fotosessiooniks pikalt, nädal, võib olla isegi kuu aega varem. Isegi, kui plaan valmis, siis alati tuleb käigus hoida ka plaan B ja võib olla isegi C, kui näiteks põhiline muutuv tegur – ilm, takistab plaane ellu viia.

Mõnikord, liidame fotograafi lihtsalt muu tegevuse külge ja saame jällegi teistmoodi lõbusad pildid, ettevõtmistest, mida teema ja paikadest, kus käime ja vaatame. Näiteks, mis meil siin oli sõbrapäeva ja vastlapäeva piknik järve ääres. Või hoopis lihavõtte teemaline hommikusöök, kevadpühade elementidega.

Täna, just tahaksingi ära mainida mõnusa koostöö Maia Sermandi nimelise fotograafiga. Kellega lausa lust on erinevaid mõtteid tööle rakendada. Sattusin ma tema juurde käima, kui minu hea sõbranna, me perele sõbrapäeva pikniku koos fotosessiooniga korraldas. Pärast seda oleme koos teinud mitu vahvat sessiooni. Ja loodetavasti tuleb neid veel ja veel.

Sessioonideks me valmistune nii, et mõtleme idee välja, siis hakkame vaatama, kuidas dekoreerida, jagame ära ülesanded ja otsime välja pildistamiskoha. Püüame päikesenurka ja siis… riietus, stiil ja muu tegevus sinna juurde. Vahel on planeerimine, nii äge. Ja seda ägedam minu meelest on ka see pildistamise tulemid.

Siin oli meil siis kevadpüha piknik, koos ehtsate lihavõtte roogadega. Täidetud munad, vahvlid, kohupiima korp ja kananagitsad. Kuum kakao
Lillepärg: Kati pärjad
Piknikukorv: Juula KohvikSiin oli meil piknikukorv Juula Külakohvikult: kuum vaarikavarre tee, maistevõidega käsitöö leivakesed, kananagitsad, ja vahvlid ning vastlakuklid.
Lisaks mandariinid ja lõkkel küpsetamiseks vahukommid


Siis me valime ja otsime sobiva temaatikaga sobiva riietuse. Tihtipeale aitab meid sellega ka For Queen. Imeilusad satsiseelikud.

Mõnusad kevadised rohelised- valged- must satsiseelik, koos liblikatega. For Queen
Lillepärjad. Kati pärjad
Peleriinid. EJK
Jänesed. Sirja Saare teraapialoomad


Mõni võib mõelda, et me käime tihti fotograafi juures. Noo, võib olla, kuid meie näeme seda pigem nii, et kord kuus midagi ägedat teistmoodi talletada on parem, kui see, et telefonis on hunnikute viisi kodukootud pilte, millega midagi peale pole hakata. Pealegi, meie jaoks on sellised fotosessioonid pigem väljasõidu asemel. väljasõit mõnusa ajaveetmise ja meie pere aja loo talletamisega.

Kui sind kõnetab mõte huvitavast fotosessioonist, mis on mõeldud ainult Sulle ja sinu seltskonnale. Kirjuta mulle 😉

admin Ajaloo arhiiv , , ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.