Uus nädal algas ja ….. ma ei teagi, enne heade asjade asumist, räägiks esmalt erapoodidest väikestes külades. Depressiivsetest poe omanikest, kes on kaotanud oma kibestumise tõttu igasuguse elementaarse viisakuse oma täiskasvanud klientuuri, kui pisikeste külastajate ees. Depressiivsed väikekaupluste omanikud, kes rikuvad ära väikeste tüdrukute hommiku, mil need kodust naerulnägudega ratta selga hüppavad, et päiksepaistel poodi vändata ja mõnus külm maius koju ruttu tuua – võiksid omale kassa leti taha palgata hoopis naerusuised tüdrukud, kes on teadlikud, et klient on kuningas ja kui klient pole rahul, siis rohkem ta poodi ei naase ega soovita seda ka oma sõpradele.

Aga kui kassas istub torssis näoga mutt, kes tänapäeva klienditeenindusest ei tea midagi, kes pole oma poe suvisest läbimüügist huvitatud, siis palun – ega minagi saa täna vaiki olla ja teen postituse, kus annan soovituse oma suvejäts osta randa kaasa linnast või kusiganes mujalt lähedalt asuvast poest – aga mitte Äksi kauplusest. Igatahes, teen üleskutse, boikoteerida suvel poodi, kes diskrimineerib jumal-teab-mille-alusel- lapsi- kes-sosistavad jäätiseleti juures- ja kes teevad üksteisele jäätist -välja

( Olge lapsevanemad valmis, et teinekord on teie võsuke see, kes sõimuga üle valatakse, ja poest välja saadetakse, sest tal pole raha parasjagu kaasas ja kodus sai kokkulepitud, et sõber ostab talle praegu maiuse)

juhtunut, saab lugeda ka siit:
https://www.facebook.com/369955143543377/photos/a.376772902861601/505008286704728/?type=3&theater

Parimat jätsi saab ikka Tartu linnast, ka Lähte A ja O st. Ja Tabiverest. Jätsikokteili saab ka Jääaja kohvikust. Pisut kaugemal on Lähte kohvik, Juulamõisa kohvik, Tabivere poole minnes kohvik Tabbifer. Nii, et valikut, kallid sõbrad, on ka siin.

Hääletame jalgadega – ehk siis – kui meile ei meeldi konkreetne jätsi pood, siis sinna me ostlema ei lähe. Ja oma sõpradele ka ei soovita. Ja läheme hoopis sinna, kus oodatud ja hinnatud on iga klient.

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.