Jäi kirjutamata, veel sellisest vahvast võimalusest, veeta üks teistmoodi hetk – vanker, pehmed põhupallid, soojad tekid, kabjaplagin ja nii tore seltskond, et jõululaulud ja tilisevad aisakellad, käivad kokku nagu kakao, koos portsu vahukommide või vahukoorega. Muidugi, pärast vankrisõitu, vihisevat tuult, kärab see kuum kakao rüüpamiseks imehästi. Hobusele, porgand ja perenaisele tänutäheks väike 😊shokolaad. Kui nii mõelda, siis järgmine kord, tuleb kuum jook kaasa võtta, seni pole seda veel taibanud, teha.

Kui veel, pole keegi taibanud, millest või kellest jutt käib, siis… Jääaja Keskuse juures, on koostöös Vudilaga, pakkumas jõulumaa raames vankrisõitu oma uhke ja maailma rahulikuma hobusega Tamme Ratsutalu perenaine. Kõige paremat jooksvat infot, saab otse tema enda käest, numbrilt 53431151.

Nad on kohal homme. Ja järgmisel nädalal.

Tegelikult on ka nii, et kui sa tahad sõita saani või vankriga, hoopis oma küla vahel, siis perenaine tuleb ka sinna, kuhu tahetakse😉. Info ikka, üleval välja toodud numbrilt. Täna päkapikud rääkisid, et Tamme ratsutalus, plaanis 24.12 teha saanisõitu, … eeldusel, et lund on….kui pole, pole ka katki midagi.

Mina ei tea, kuidas teie, kuid minule selline teistmoodi asi meeldib. Lastele ka. Ja naabrite lastele. Eile käisid, ning sõitsid kaks tiiru, külale peale.

Täna käisime ka uhke pehme vankriga. Ja pärast Jaago talu oli see täiendus, sellele meeldivale emotsioonile. Rõõm.Täna muidugi, ühines, me tiiruga, uhke Vudila tibu ka, kellega lausa üks vahva ühispilt teoks sai. Hea, jälle, pere aastaraamatusse 2019 kleepida 😉

Ahjaa, vankrisõitu saab ka niisama, ei ole tarvidust osta Jääaja keskuse jõulumaa piletit.

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.