Olen varemgi kirjutanud ajast isendale, ilma igasuguste süümepiinadeta. Mõnikord õnnestub, mõnikord mitte. Enamasti ikka käib nagu mingi uss uuristamas kui sool lahtises haavas, et kui nõme ema sa oled, kui omale ka aega võtad ja mõne raamatu kuldses vaikuses läbi loed või terve shokolaadi ära sööd. Aga vaat! täna hommik, lükkasin süümekad süümepiinadeta kortsu ja pühkisin harjaga vaiba alla. Vot!

Haarasin kapist oma lemmik topsi jäätise, paar mandariini ( moodsa nimetusega tänapäeva klementiin), eile kaasa võetud raamatu ( otsustasin raamatu kasuks kaanepilti vaadates, seega sisu võib tõeliseks üllatusmunaks osutuda😀. Õnneks vedas ja sain lugemiselamuse ikka ka)

Aga mis kõige tähtsam, oluline oli vaikus, väike tuul keerutamas lehti ja oksi ringi, väike vihmasabin ja krabin aknale. Õdus õu, kuid veelgi õdusam ja soojem tuba. Hea istumine, pehmemaks nõjatumiseks hea padi ning küdev kamin. Ja kogu see õdusus minu päralt.

Kambajõmmid veetsid kodus lapsehoidjaga, kes naelutas marakratid pooleteiseks tunniks enda enne. Jah, vahel see must pildikast seinal, kus erinevaid multikaid valida saab, on päris tore vaheldus värvilisele youtubele nutiseadmes. Aga, et neil ka teistmoodi lastehoid ja kino oleks lõikusin taldrikule kurki, paprikat, tomatit ja törts kastet ja praekana viile.

Kõigile midagi ja kõik rahul!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.