Hommikul poolenisti magab mõistlik meel, silm on kinni ja kübar nagis veel. Talla all krudiseb külmunud leht ja võibolla rutates jõuab koju ja saab kohvigi ehk.

Kes teab, mis mõtted sel seenel hommikul olid, mida ma hommikul puu juures nägin, kui koeraga värskendaval jalutuskäigul käisin. Tuleb välja, et lastele võetud koer on saanud minu kohustuseks 😂🐕

Minu mõtted täna on keerelnud logistika, sünnipäevadele vedamise ja logistika küsimuses punktist kodu kuni punkti B, C, D ja F,G, H. Täna juhtus ka nii, et nägin jahimehi ja neid seda jahi asja tegemas. Nägin suurt põtra jooksmas üle tee, tema kannul triibulist põrsast. Huvitav, et kuskil mingit hoiatust ei olnud, et metsikul kiirusel põdrad võivad kalpsata üle tee…ühesõnaga, mind hirmutab küll teadmine, et kuskilt võsast võib karata tee peale loom, kes lõhub suure tõenäosusega ära nii enda kui kokku põrgatava.🦌🚗 kui teaks, siis ennetaks ja valiks liiklemiseks üldse teise või kolmanda tee.

Viimasel ajal kaldun olema sellise ajahetkede ja momentide lemb, kus on vaikust, rahu ja looduseilu. Isegi 15 min päevas, teeb tsurrdi energiasüsti. Sest olgem ausad viimasel ajal ma tunnen, et kogu aeg on päriselt nii kiire kiire, et tee jahtub ära, asjad lähevad meelest ja nii mõnegi meelest on mõned asjad lihtsalt nii iseenesestmõistetavad, et aega neile leida vaja pole. Vahel see teeb tuska, kui lihtne mõnele kõik on.

Ega õhtulgi meel paremini ei tööta, kui päeval vaja ringi tribada ja väravasse palli sööta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.