Mulle meeldib kevad. Tärkav, roheline aastaaaeg, kus kõik saab alguse. Uued linnud, uued inimesed, uued avastused, algused. Uued suletud peatükid. Uued muutused.

Tundub, et kunagi, pole miski nii nagu esiplaanil toimub. Oluline toimub ikka kulisside taga. Tänagi sain kuulda, et minu siiras hämmeldus, mulle laekunud lakoonilisest vastusest valla asutusest, vastates küll ühele küsimusele, jättes vastamata teise, kuid teema käsitlus oli põhjalikum ja laiahaardelisem, millele tagasisidet ei antud. Tegelikult ma ei tahakski seda enne, võib olla pärast seda, kui oleme esitanud omapoolse ametliku aruande….

Aga maani kummardus kõrgematele juhtidele, kes kiirel ajal, sellise teemaga peab tegelema aga ma ei leia, et teen midagi valesti, kui võitlen oma laste õiguste eest, mis seal koolis kahjustuda said. See ikka ei lähe, kui täiskasvanud naine, loobib hinnanguid ja süüdistusi paremale- vasemele, nende eest vastutust ei võta ja oma eksimusi ei tunnista.

Muidugi, kiusamise ja ebamugavad pingelised olukorrad lahendasime koolivahetusega. Eluparim otsus. Ka koroona ulatas abikäe – distantsõpe kodus- saan ära proovida, 9 ametit, nagu hunt kriimsilm. Tuleb välja, et muidugi ägedate õpetajate abiga, võiksin enda õpetamise oskust hinnata hindega 5+.

Kahjuks emotsionaalset probleeme ei oska minagi lahendada, aga koostöös on kõik võimalik. Tore, et ka vallavalitsus on saanud olukorra tõsidusest lastele aru, ning hüvitab praegu kriisiolukorras, teenuseosutaja esitatud arved, omaosaluse summas ise. Küll kõik ikka laabub….on ees ju uued ootused, eesmärgid ja uued teadmised, soovide ja teadmistejanu…

Võtame aega rahulikult. Päev korraga ja elame hetkes.

Tänud sõpradele, kes meiega 😉

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.