Mis on õnne valem? Lihtne. Õnn on siis, kui sul on lapsed, kodu, pere, armastus ja igas õhtus kuum tee ja aknast välja vaadates terve taevalaotus säravaid tähti täis 🙂

Tegelikult, mis ma öelda tahan, on see, et tänapäeva inimestel on kogu aeg kiire-kiire. Küll tööle, koju, siin ja seal küll ühed ja teised toimetused. Mõnele mahuvad veel poodides shoplemised, spaatamised jne sinna kuhugi. Ma ei tea, mina vist ei jaksaks. Isegi suuremas kaubanduskeskuses “aja parajaks tegemine” on paras piin 🙂 Aga  oskus märgata kalleid enda ümber ja oskus sulanduda oma kallitega samasse aega on juba muutumas luksuskaubaks. Kui tihti sina, annad märku oma kallitele, et nad on kallid, armsad ja üliägedad? 😀 Et nagu näost näkku, äärmisel juhul telefonitsi..mitte kuskil suhtluskanalis tippides ja emoticone saates?

Meil on kodus palju armastust. Ja armastusest sünnivad armastusest ajendatud teod ja mõtted. Täna meie küpsetasime piparkooke, glasuurisime neid ja kohe testisime maitse ka järgi. Me vaatasime õhtust multikat “Baleriin” ja mugisime soojas, piparkoogilõhnalises toas mõnusaid küpsetisi. Soe tee, kakao vahukoore mütsikese ja vahukommidega. Lapsed olid päevasest müttamisest nii väsinud, et kustusid ilma unejututa kohe peale  multika vaatamist.

Ja niiviisi nohistamist kuulates, mõtlesin, et teeks proovi, prooviks vaadata ülepika aja telekast romantilist komöödiat. Mõnus pähklitega shokolaad ja nagu ikka tavaks saanud kuum tee. Aknast kardina vahelt piiluvad tähed ja selline mõnus õhtu taaskord….

…võtan vist hoopis raamatu. 😀

Kas eelistate raamatut filmile või vastupidi? Ja miks just nii? 😀

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.