Täna jagus päeva ikka igasugust ilmanähtust. Hommikul palav leitsak, millele leevendust vaid varbad liivas või kõhuli järvevees, leida võis. Hommikul vara voodist välja, potitreening ja pudru tegu. Täna oli vist esimene päev ILMA mähkuta olla. Terve päev õues müttamist ja mitte ühtegi õnnetust püksi.

Pool päevast õues mütatud, otsustasid suuremad leitsaku eest peitu pugeda kööki – koristama. Ja õhtusöögiks ettevalmistusi tegema. Tänane lõuna, ja õhtusöök: ahjukartul, paneeritud kana, tomati- kurgi salat ja piim. Lõunane magustoit: tom jäätis. Õhtune dessert vaniljejäätis rohkete maasikatega.

Enne õhtusööki, viisin lapsed Palalinna järve äärde ujuma. Samal ajal puhusime väiksematega seebimulle ja meil oli lõbus😉

Õhtu veetsime täna toas. Kogupere duplolego klotsi ehitusmaraton. Kuna tüdrukud kartsid sähvivat äikest, siis oli täna neid kallima tulijaid ja teki sees kaissu pugejaid mitmeid. Varajase magamamineku pärast, ei protesteerinud täna keegi.

Päris hea on toas, akna taga vaadata kuidas piksenooled taevast rebestavad või õues nii pimedaks läheb, nagu öö, et isegi tänavavalgustus tööle hakkas. Jood teed, mugid päeval tehtud müsli ja kaerahelbe küpsiseid, ja kritseldan omi mõtteid üles. Ja siis on täitsa mõnus, et õue ei saa. Ja kõuemürin lookleb üle taeva, üsnagi inspireeriv.

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.