Maal on hirmus hea elada aga mõnikord on tore veeta pisemate piigadega mõni tund linnas. Täna oli meil ilu ja perepäev. Käisime nimelt juuksuris, ja kohvikus söömas ja pisikese põnni rõõmuks Kaubamaja mänguväljakul lustimas.

So igaleühele midagi tema meeleheaks.

Väikeste piigadega otsustasime juba eile, et juuksed on liiga pikaks veninud ja nüüd tuleks sammud seada juuksurisalongi. Annelinna Prismas on selline tore juuksurisalong, kus lastele meeldib käia, sest juuksuritädid on lihtsalt nii toredad. Salongi nimi on Terra Mariana ja on leitav ka facebookist nende tegemised. https://www.facebook.com/Terra.Mariana.Ilusalong Ka seekord saime soovitud juukselõikused ning laste soovitud kerged lokisoengud.

Siis me suundusime hoopis Kaubamaja mänguväljakule mängima. See uus ronimisatraktsioon meeldib neile väga. Väga asjalik liumägi ja ronimisvõimalustega atraktsioon. Loomulikult karusell ja kiigud. Nii väikestele loeb emotsioon väikestest asjadest ja perega koos olemisest, kui lai valik atraktsioone, mille vahel valida ei oska/suuda.

Ja loomulikult, kui müratud ja pool päeva linnas veedetud, siis oleks vaja kehale kütust juurde vaja. Esimese mõttena torkas pähe, et lähedal on ju Gustav Castro kohvik ja sealt saab mõne soolase ampsu ikka. Meil vedas – oli veel võimalust tellida päevapakkumises oleva prae.

Minu meelest on päevapakkumine väga hea valik – paras kuid korralik kõhtutäitev portsjon ning soodsama hinna eest, kui tavamenüüs olevad road. Ning lisaks praele, kui oled juba Gustavisse tulnud, siis ilma koogi mekkimiseta lahkuda, oleks tõeline häbi.

Kui soovid lastega veeta mänguline hommikupoolik, siis Tartu kaubamaja mänguväljak ja Gustav Castro ootavad sind nii päeva alustavale hommikusöögile kui turgutavale lõnaeinele.

admin Puhkusejutud