Kvaliteetaja all mõistame koos tegevust – sportimine, jalutamine, vestlemine, toidu nautimine – mille peamiseks märksõnaks on kohalolek. Kas teadsid, et kvaliteetaeg on üks viiest armastuse keelest? Mõned olulised soovitused, kuidas igast toidukorrast sõprade, pere, kolleegide seltsis võtta parim

KAASA

Olgu selleks menüü koostamine, toidupoe külastamine, kooskokkamine, laua katmine või endale meelepärase toidu serveerimine – kaasamine on siin võlusõnaks!

Hommikusöök toodi pere poolt voodisse. Embrace apartments.

KUULA

Üks hea elu põhiprintsiipidest on kuulamine. Mitte kuulamine selleks, et midagi kohe vastata, vaid selleks, et päriselt teist mõista. „Kuula, neid lihtsaid hetki vaid..“ – tead küll seda Ott Leplandi eurolaulu 🙂

JAGA

Sharing is caring nagu ütleb tuntud väljend inglise keeles, ehk siis jagamine näitab hoolimist. Jaga teistele oma tähelepanu, jagage rõõmu, jagage head toitu.

Trotsime külma. Naeratame. Meil on lõbus.Naudime.

NAUDI

Õnn ei ole omada kõike, mida hing ihkab, õnn on olemasolevat nautida. Hea toit ja suurepärane seltskond on kindlasti väärt nautimist.

Naudime toitu. Dorpat hotell

NAERA

Naeratus on universaalne soe tervitus igas keeles ja kultuuris ning üks tõeliselt kaunis aksessuaar, mida alati endaga kaasas kanda. Lisaks on naermine ülitõhus ravim stressi, valu ja konflikti puhul. Naer ühendab!

OLE KOHAL

Siinses nimekirjas küll viimasel kohal, kuid tegelikult kõige olulisem on olla igal hetkel, igas tegevuses, igas vestluses 100% kohal. Ainult nii märkad neid „pisiasju“, mis annavad elule värvi ja vürtsi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.