Laupäeval 27. aprillil on Räpinas, Kolkjas ja Varnjas sadamad avatud ja ootavad külastajaid. Kui aga sadamates on käidud ootab Varnjas kalalaat 🐟. Suurepärane võimalus osta värsket ja suitsutatud kala kaasa või nautida seda kohapeal. Toidu pärast sel nädalavahetus kindlasti muretsema ei pea, sest samal päeval on Sibulatee perenaised põlled ette pannud ja avanud oma kodu uksed külastajatele, käes on Sibulatee KALApuhvetite päev 2019 / Onion Route Fish Buffet Day.
Kuna ühest päevast Peipsimaal on kindlasti vähe, siis 28. aprillil on Mustvees III Peipsi Toidu Suur Pidu. Pidu algab kell 11 ja pakub maitseelamust ka kõige nõudlikumale meelele. Ja kindlasti ei puudu menüüst – kala ja sibul.

Kevad just see aeg, mil Peipsi rohkelt kala pakub. Nii viiakse esmakordselt läbi kalapuhvetite päev Sibulateel, mil iga avatava puhveti menüüs peab olema vähemalt üks põhiroog kohalikust Peipsi kalast. Nii et kõik külalised saavad kohalike perenaiste-peremeeste kalahõrgutistest osa. No ja sekka ikka muud head kohalikku toitu ka:)

Minu lemmik puhvet – Marimummu puhvet /Alasoo/. Klassikaline uhhaa, kalapuljong pirukaga, särjekotletid, kanaliha toidud.

Marimummu puhvetis, ohsaa, kui nämm 😉

Kes täna, ei jõudnud, ja ei teadnud, siis homme
on Mustvees III Peipsi Toidu Suur Pidu. Pidu algab kell 11 ja pakub maitseelamust ka kõige nõudlikumale meelele.

Kohtumiseni järgmise postituseni!

Kasutatud pildid, on võetud Sibulatee kalapuhvetite päev 2019 lehelt, sest kohapeal läks igasugune piltide tegemine meelest. Mõnus perepäev, kus nutiseadme näperdamine ununes täielikult. Ja toit rändas ilma klõpsutamata otse kõhtu. Nämm!

admin Ajaloo arhiiv ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.