Mulle meeldivad aknad. Väikesed aknad, katuseaknad ja maast laeni aknad. Antud juhul avaldas muljet Juula külakoja teise korruse katuseaken, millest magama minnes või ärgates näha saab pimedasse öösse, taevasse tekkivaid tähti ja kuud.

Sattusime Juulale täna, sest soovisin korraldada oma kallitele infotehnoloogia vaba õhtu, koos raamatute, lauamängude, kuuma sauna ja mänguväljaku ning avaras hoovis ringmängudega.

Ja vahelduseks oligi täitsa tore. Hea viis maha võtta distantsõppega tekkinud pinged. Õnneks täna hommikused distantsõppe materjalid said juba eelmisel päeval osaliselt läbi töötatud, seega oli täna lihtsam. Mäletan, et eelmisel neljapäeval, õppisid nad ka kodus, aga siis kulus õppetegevusele ära terve päev.

Vahel on tore võtta aega kahele, siis jälle tervele perele ja leida iseendale see omaette aja minutid. Siin Juulal liigub aeg natuke teistmoodi. Aeglasemalt. Voogab ja lookleb voorede vahel. Metskitsed söövad teepervedel rohtu, seisatavad uudishimulikult, kui sõiduk möödub ja teele ei roni. Kuu kulgeb ja parempoolses toas on soe.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.