Täna ärkasime isegi meie kohta liiga enne kukke-koitu 😀 Igaljuhul väga vara. Kuna toas me passida ei tahtnud, otsustasime minna jalutama, seni kuni sõbrad rahulikuld ärkavad ja päevaks end valmis seavad. Astusime siis juba tuttava peatänava poole minema. Avastasime meie tänaval pakutavat: turg, kauplused, prantsuse kohvik croissantide ja magusate küpsetistega. Me tänaval asus isegi Maxima kauplus, mis avatud 7- 24.00

Muud kauplused sh ka peatänav avatakse kauplusteputkad jm meelelahutus alles kella 10-st. Niisiis ei jäänudki meil muud üle kui lihtsalt nautida hommikust jalutuskäiku vaiksel promenaadil. Erinevatel kellaaegadel on erinevad ilmed.

Tegime lastega siis Eureka alal mõned teaduslikud pildid, imetlesime ja arutlesime dinosauruste üle. Käisime poes ja ostsime pannkoogi materjai, et kerge oode endile lõunaks valmis meisterdada.

Päevapeale tulime peatänavale tagasi – väiksematele lõbustuspark,

suurematele elektritõuksidega sõit ja hiljem suur lõunasöök.

Piigad kauplesid endale tagasiteel ka intagrammist nähtud bubble tea ( minu jaoks jällegi midagi uut) maitsta.

Neile meeldis, minu jaoks ei no midagi erilist.

Õhtupoolikul, otsustasid mehed, et nemad tahavad ka lõbutseda – ja seda kogu perega….ja nii me siis tegime sporti ja väntasime tänavatel autode ja kaasreisjate keskel. Poole ajast olime lihtsalt naerust kõveras.

Õhtul istusime kõik teise pere aias koos, nautisime head sööki ja jooki ja juttu jätkus kauemaks.

Siis otsustasid täiskasvanud, et hops nüüd on see aeg, kus lapsed magama või pisemate valvesse, et ka täiskasvanud saaksid välja minna. Jaa! Esimene kord üle pika aja sain ka mina koos teiste täiskasvanutega minna restorani head veini nautlema, elavat muusikat ( kohalik instrumental ) ja head seltskonda.

Üllatuslikult selgus, et et promenaadil suletakse restoranid kell 00.00 ja sellise romantilise ja vaiksema olesklemise võtab üle tõeline öömeeleolu, kus on suurem rõhk rohkem ööklubidel, mis tõesti toob tänavatele pisut lärmakama seltskonna.

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.