Täna juhtus nii, et kell on 4.45 ( hommikul) ja mina siin istun õues. Nii hea vaikus, linnud laulavad juba tund aega ja sääsed pinisevad küll minu meelest terve öö nii hoovis kui suletud akendega toas. Eile oli meil noortega ja lastega siin Juula puhkemaja õuel väike tähistamine – grill ja kohvi- koogitamine. Tähistasime lasteaia lõpetamist ja niisama suve algust.

Suured tänud meie grillmeistrile, kes lausa imeväel grilli põlema sai 😀
Imeline vaarikavahu tort marjadega. Mekib ka kõige suuremale maiuse põlgurile. Tordimeistrile kiitus!
(Fb: Talvi 100 ampsu)

Teatud asjaolude tõttu aeti mul uni nüüd ära. Siiani olen olnud pisema lapsele unevalvuriks ja sääsetõrjujaks. Hommikul ma polegi varem nii varakult dushi all ligunenud, ega pärast seda kuuma teed õues joonud. Küll on hea, et mulle eile villased sokid toodi – kuluvad praegu suuresti marjaks ära.

Muidu oli justkui täitsa mõnus puhkus siin. Loodus on ja vaikus samuti. Niisamuti mulle meeldib, et õues ja toas leiavad lapsed omale tegevust, lemmikloomad on lubatud, sauna kasutusvõimalus ja mugav check in ja check out. Aga…kodukorra punkt võtab kergitama kulmu küll, kus nõutakse voodipesu kasutamist aga voodipesu nähtavale kohale valmis ei panda. Meie leidsime pesumasinast puntra voodipesusid, mis me üle pesime ja kasutada saime. Hommikul viskame uuesti pesumasinasse ja laseme masinal kuivatada ja võtame masinast need isegi välja. Agakui panna kodukorda punkt, siis tuleks luua tingimused, et täitmine oleks ka realistlik. Vaevalt, et paljud külalised tuleks selle peale, et voodipesu kinnisest pesumasinast otsida.

Moodsa varajase äratuse eelis on see, et päev tuleb küll pikk aga hommikul on rohkem aega iseendale, nautimaks linnulaulu, tõusvat päikest ja villaseid sokke mis 2in1 soojendavad ja kaitsevad jalgu sääserünnaku eest. Ja siin on toimiv wifi, saab pühendada paar minutit ka töistele asjadele, enne kui ülejäänud kamp ärkab.

Imeline vaade iga kell. See põld meenutab mulle üht lapsepõlves nähtud mängufilmi meelde. Hetkel ei meenu filmi pealkiri.

Nauditav on teadmine, et tänasel hommikul ei pea ma tegelema kooliõpetajanna töökohustustega 😀

admin Puhkusejutud