On alati kõige parem, siis kui juba hommikul saad esimesed õnnitlused, sulle tehakse hommikusöök ja lauldakse ja siis veel pestakse nõud ka ära. Minu üllatuseks sain ma siis oma lastelt kingituse veel ja siis ka laste sõpradelt, kes eile meile ööseks jöid – kommikarbi. Ja siis saadeti mulle veel hiiglaslik lillekimp, minu lemmiklilledega. Awww!

Hilisem päev möödus lapsepõlvekodus, kus me siis pereringis väikese koogi ja grilli värki tegime. Kodusel sünnipäeval on kohustuslik ka kartulisalat. Ja minu mamps teeb parimat kartulisalatit, mida ma eales söönud olen. Ja kuna ta küpsetab ka ise leiba, siis saime seda ka lõpuks mekkida grillil grillitud kujul. Vahel ma mõtlen, et oma em tehtud küpsetised mekivad paremini kui mõnes kodukohvikus. Möödaminnes muldasime vist kartuleid ka 😀 Tänan kõiki sõpru ja pereliikmeid, kes heade soovidega meeles pidasid. Isegi armas lapsepõlvesõber teisel pool maakera edastas oma soovid. Nii armas awww!

Täna õhtul ma vaatan filmi ja kirjutan raamatul paar osa edasi. Väike poiss jäi filmi vaadates süles tukkuma ja ilmselt hea õnne korral magab hommikuni välja. Täna omale lubasin, et täna panen küll igasugused õpetaja ametid maha ja kostüümigi viskan nurka 😀

admin Puhkusejutud