Ideaalne hommik, kui akna taga soe päike ja sinine taevas. Toas kogu perega hommikusööki teha. Ja ühiselt isetehtud einevõileibasid, kohupiimapannkooke ja kuuma teed kõhtu tankida, on ka täitsa hea. Pühapäeva hommikuti eirame reeglit, et söögilauas rääkida ei tohi või televiisorist multikat ei vaata. Apelsini koorimise ajaks on eelnimetatud, lisaks nõudepesule tehtud. Hommik alustatud leplikult ja hea tujuga.

Üks vennike harjutab potile ja uut sõnavara omandades hüppab diivani käsitoelt diivanile ja laseb diivanipadjaga seljatoelt liugu. Lapsel on nalja nabani. Üks loeb teises toas ajalooõpetaja poolt soovitatud Jules Verne teost, silmaringi avardamiseks.

Maal on mõnus. Vanaema lillepeenar

Kuuma teed on päris mõnus lonksata, kui see on kuum. Täna, isegi on see õnnestunud. Keegi pole neist täna midagi maha valanud, või kääride – piccassona ära lõiganud “midagi” imepeenikesteks juppideks, pikakarvalise vaiba sisse.

Akna laual on hunnik raamatuid, mis eile raamatukogust koju sai võetud. Eks me siis näe, millal lugemiseni jõuab, sest üks sikutab juba ukselinki😀 emme- õue😊

Seega, õue 😀

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.