Eelmisel aastal, peamiselt suvel, kui Tallinnas tööasjus käima pidin, ning mõnikord ka öömaja vajasin, siis hea lahendus oli leitud töökaaslaste poolt – hea, soodsa hinnaga ja puhas hotell Rocca al mare. Mööda Stroomi randa viis rannapromenaad otse hotelli ukseni. Lähedal oli mitu head ostukeskust. Ja hotellis ka restoran, mis aeg ajalt meid nii positiivselt, kui ka vähem meeldivate elamustega sõnatuks rabas.

Enamus töötajatest valdab vene keelt. Mitte, et see häiriks, ei häiri. Mõnusad inimesed ja muhe seltskond kaadris. Alati abivalmid ja toredad suhtlejad.  Toad on suured, puhtad, ja mis mulle meeldivad, siis on enamuses merevaade. Suured aknad. Toas on mullivann.

Kui oled ikka terve päev oma kontoris jalgepeal ja terve päev oled vaid shokolaadi vitsutanud, et energiat tuleks, siis pärast promenaadi tatsamist tahad sa vajuda vaid pehmesse ja valgesse voodisse ja noriseda, häbenemata järgmise päeva hommikuni.  Ja seda ka sulle võimaldatakse. Isegi õhtusöök on võimalik tuppa tellida, no muidugi lisatasu eest 🙂

Ma praegu vaatasin huvipärast restorani menüüd. Endiselt sama, mis aasta tagasi. 🙂

Ahjus küpsetatud kanafilee safrani cous-cousi ja konjakikoorekastmega + apelsinimahl , Klassikaline creme brulé flambeeritud Grand Marnier`ga + kohv

Ja pärast kerget massaaži,  lasti toas vann vett täis ja toodi tuppa ka puuviljad ja vahuvein.

Ja enne magamaminekut, saab toas valmistada ise maitsvat kohvi.

Siis saab pugeda voodisse, puhaste valgete linade vahele, rüübata kohvi, ja lõpetada tööülesanded, mis päeval tegemata jäid. Ette valmistada uue päeva tegemisi. Nautida merevaadet, ja tuledemerd Stroomirannas.

Kogemus, mis täiega teeb ” Hingele ja Kehale pai” 🙂

Ma pole sinna veel perega jõudnud, kuid, ma olen kindel, et ka suur pere mahutatakse tubadesse ära. Lubasin lastele suvel, järgmisel nendega külastada Tallinna loomaaeda ja Rocca al mare vabaõhumuuseumi.

 

 

admin Ajaloo arhiiv , ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.