Meile oli tõesti üllatus. Aitasin paar nädalat tagasi üht poissi, kel loetust arusaamisega ning õpetaja poolt esitatud küsimustele täislausetega vastamine loetu põhjal.😀 see oli minu kõige lemmikum osa, koolis üleüldse.

Igatahes, oli esimene konsultatsioon poisile tasuta ning leppisime kokku, et järgmine kord, räägime tasu osas siis eelnevalt läbi. No ja siis täna kirjutati, mulle lapsevanema poolt, kes mu hea tuttav mulle, et püsigu ma kodus ja lõunal tuleb meile üllatus.

Üllatuseks oli maitsev lõuna viiele, Koidutähe peosaali poolt. Suitsukana, ürdikartulid ja roheline salat kurgi – tomatiga. Lõunat lahti pakkides, tabas meid ninna hõrk aroom ning pakend oli veel nii kuum, sest toit oli just ahjust tulnud.

Igatahes. Vanem piiga teavitas, et varem polegi nii head kartuleid saanud ( mis pole kodus tehtud), ja kana oli suussulav ja patuselt hea. Ma vist polegi nii head kana söönud.

Niisiis, usutavasti on ka Koidutähe peosaal mugandanud ümber kojuveole ja toidu valmistamisele. Uudista nende fb lehte ja lase end üllatada.

Aga aitähh sõpradele, kes leidsid, et selline üllatus laupäeva pärastlõunasse sobib, sest saime toiduvalmistamise vahele jätta ja säästetud ajaressurssi kasutada hoopis lastega õues, matkarajal matkates, järves konni lugedes ning käbide kõrgusviskeid harjutada😉

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.