Kui on koolipäev, kus sa oled kooliõpetaja. Juhendad ühe lapse kooli töid, siis teine, siis kolmas….ja tähelepanu tahavad teisedki kaks. Või oled hullumas, ja tahad et õhtusöök valmistaks ennast ise 😀

Siis kirjuta aga oma tellimus vestlusaknasse või helista – kolme kõrtsi kojuvedusse- ja sulle tuuakse peatselt sinu uued lemmiktoidud koju ukseette kiiremini kui tellitoit, seda ealeski suudaks.

Tellitoit, ilmselt kirub ja vannub praegu oma kunagist otsust, me maapiirkonda mitte enam teenindada. Ühesõnaga pardifilee rohelisel padjal ja klassikaline shokolaadi laavakook kirsside ja vaniljekastmega….mmm täpselt sama kvaliteet, mis restoranis München kohapeal.😉

Ja kui teenindaja, vestlusaknas pakub ka veini, siis sina kui klient, kes ei tea veinidest midagi, ütled, et soovitage ülaltooduga midagi sobivat, pakub spetsialist mõned variandid välja.

Ja üllatuslikult mekivad väga häästi ka caesari salat kanaga, harmoonias laste limpsiga.

Ja ka praed, kus on kanafileed ja snitsliribad mängus, siis….raudpolt, leiab siit suupärast ka suure isuga lihaarmastav meesterahvas, kes ainult rohelisest ei hooli.

Isiklikult, soovitan, rohkem salatit krabada, puhuks kui õhtuks on juhe totaalselt koos, kuid aju vajaks turgutust, – ja pidada maha pisike istumine – salati ja veinivinega, nautida teleseriaali, võib olla hoopis mõnda naistekat ja magavaid krutskivendi,-õdesid teises toas.

Niisiis, kolme kõrtsi kontaktandmed on ülal 😉

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.