Meie viimase aja suurim avastus, on minu meelest kõige maitsvamate ja fantastiliste kookide- tortide tegija – Karini tordid (Räni 19).

Päris tõsiselt, mul on viis last, kellest neljale olen mitu mitu aastat tellinud sünnipäevadeks torte või kringleid, mis on samuti väga heal tasemel tehtud. Kuid tihtipeale sõin ma seda kringlit või torti, mitu päeva hiljemgi veel.

Aga sellel suvel, sattusin Karini tortide lehele ja silma jäi valge shokolaadi mousse tort. Mille me siis piiga sünnipäevaks tellisime. Ülim maitse, suussulav nauding. Sõid lapsed, kes tavaliselt koogist ei hooli. Ja suuremad poisid, läksid lausa tülli, kes tordist veel teisegi tüki saab.

Järgmine kogemus oli taaskord selle sama piiga sünnipäeva tort – küpsisetort. Ülihea. Taaskord, isegi kui tahtnuks, kadus seegi laualt kibe kiirelt

Ja nüüd, täna oli võimalus maitsta, septembrikuu, sügise ja kooliminejate auks, valmistatud suussulavat ( mida külmem, seda parem), maitsekooslustest pakatavast siidist ja vahust kahe shokolaadi mousse torti, viitega kaunile sügisele. Kõik elemendid on tordil söödavad.

Kahe kihiline, küpsise põhjal.

Pärast kahte esimest suutäit mõistsin, et kui torti peaks järgi jääma, siis öösel söön ma selle lihtsalt üksi kapist ära, sest maitselamus sõidutas sõna kaudses mõttes tähtedeni ja tagasi ⭐🙂

Isegi väike maiasmokk avastas, enda jaoks midagi huvitavat.

Põnnu on “seenel” 😀

Ma mõtlen, et sünnipäevalaps, see kõige vanem, nuias juba oma sünnipäevatordi ka Karinilt välja. 😀 siis on see ikka kiitus tegijale.

Omalt poolt soovitan Karini tordid tegijat facebookis väga siirate emotsiooniga, ja soovin kõikidele tellijatele mõnusaid maitseelamusi 😉

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.