Algas pisemale poisile koos lasteaias käiguga. Üle pika aja kutsuti mind taas raamatuesitlusele. Tutvustamaks siis ühte eelmise aasta jooksul ilmunud luuleraamatut lastele ning teist pooleliolevat käsikirja tutvustamaks ühele kirjastusele, et ehk saaks põnevat koostööd või säärast…

Pärast seda siis läksin ühele armsale tuttavale appi kodulehe muredega. Tuleb tõdeda juba omandatud tõde, et kõik sisuküsimused on minu rida aga konkreetselt haldusküsimused tuleb jätta veebilehtede majutajatele. Mina isiklikult kasutan veebimajutust aga paljud sõbrad kiidavad ka zone.ee keskkonda ja teenindust. Ega endalgi on nendega vaid positiivsed kogemused!

Ja niiviisi spontaanselt sai tuldud mõttele, et on ilus ilm, on särtsakad ponid ja lõbusad lapsed ja kutsume ühe fotograafi ka. Lääts loob pildi, on meie lemmik fotograaf Tartus, kes lihtsalt oskab lastega leida ühise keele ning ka kõige lihtsamad hetked osutuvad pildile püütuna erakordsetena.

Kuidas sa saad jääda tõsiseks, kui kodus säärased naerupallid on?😀

Neid pilte jagan ma kindlasti ka siin ja plaan oli – pakkuda lastele vanuses 2-10 aastat õuekoda teenust. Selle kohta ilmub peagi ka vastav lehekülje viide menüü ja rubriigi ribale 🙂

Lasteaias venis päev pikaks küll aga sõbrake sai õhtul poniga sõita. Ja siis oli rahu jälle maapeal. Ning sai lasteaias ka õhtul oma lasteaiasõpradega liivakastis mängida.

Kui ka sina tahad sõita poniga, või tahad oma lapse sünnipäevale kutsuda poni või vankrit või soovid hoopis oma lapse fotosessiooni kujundada omanäolisemaks, siis piilu siia www.poni.ee – kus on poni Zimba saanud endale päris palju uusi sõpru, kes ootavad sindki külla koos porgandiampsude ja leivakoorukestega. Ka patsutamised ja paid on neile meeltmööda.

admin Blogi