Täna on nii palav. Juba hommikul hakkas kütma ja kogu päeva on ilm nagu saunas. Autoga sõitmise peale ei saa isegi mõelda.

Hommikul suundusime juba üheksast randa. Oh mis imet, me olime esimesed.😉

Mõnus, vaikne ja ainult meie. Seda luksust jagus tunniks ajaks, siis juba hakati voorima. Kõik olid rohkem kaldas, vesi ujumiseks päris jahe, aga mõnusalt jahe, et leevendada päikesekuumust rannal. Tõime poest veel külma vett ja jäätist ja no meie rannahooaeg ametlikult on avatud. 😊

Siis kui põnn väsimusemärke ilmutas, suundusime koju sööma, jooma ja ennast turgutama. Otsustasime täna minna, Tartu loodusmajja (Lille 10) ja lahendasime ära järgmise mängu avastamise mängude sarjast. Pidime binokliga puude otsast linde leidma, nimetused ja pildid kokku leidma. Ning huvitav fakte sai ka seekord teada.

Kilpkonnad, need me lemmikud 😀

Sissepääs tuli lunastada 9 euro eest. Natuke palju tegelikult, selle 30 minutilise käigu eest. Mängu enda lahendamiseks kulus umbkaudu 15 minutit.

Koju jõudes, märkasin facebookis selle fotograafi reklaami, et aadlipreilid olid tema juures pildistamas käinud ja üleüldse kui äge fotosessioon neil nädal aega tagasi oli olnud. Päev pärast seda, kui meiega koostöö tegelikke põhjusi välja toomata lõpetati, sest kuidas saab olla kiire kiire, kui ise lähed ja sama stilistikaga teed fotosessiooni, mille oma perele välja mõtlesin. Meiega koostöö on lihtne – väljamõeldud stilistika, ideed on ainulaadsed. Ühekordsed.

Kui teeme koostööd, siis nii on ja arvesta sellega. Ja kui on tunne, et sa ei taha koostööd misiganes põhjusel, siis nii ütlegi. Mitte ära poe kiire-kiire taha. Sest järgmise korra projekti jaoks leiame kellegi, kes nii oma klientidega ei käitu.

Tahtsin facebooki oma seinale kirjutada, aga taaskord milleks 😀

Pigem pikutame natuke, varsti suur plika tuleb Hiiumaalt ja vajab koolimaja eest küüti koju. Õhtul läheme veel randa. Teeme pärast pitsa soojaks ja “telgime” veelkord elutoas.

Meil on põnev elu maal 💚

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.