hädast välja, mitte just väga kaugel asuv toitlustuskoht Hollyfood. Hollyfoodis on senini olnud laitmatu kõrge teeninduskvaliteet, maitsvad toidud ja kiire teenindus. Hea meel on tõdeda, et Covid-19 ajal kehtestatud piirangud ei ole kvaliteeti ega taskukohasust kahjustanud.

Mõnikord tõesti juhtub, et ei jaksa, ega taha see Köögi- Kata olla. Siis on hea oma mõned kodus olevad marakratid autosse laadida ja autonina Laeva poole keerata.

Nagu ikka lastepraad. Aga aeg ajalt võib, sest kodust välja minnes tahaks ikka süüa seda, mida igapäevaselt kodus süüa ei saa 🙂 Friikad ja vinkud ei ole aeg-ajalt tarbides patt!
Tõeline grill ja roheline salat
Kanasnitsel kastme ja rohelise salatiga

Seekord me magusroogasid ei võtnud, sest kui oled nädal aega oma toidukoguseid piiranud, on tunne nagu oleksid prae ära söönuna…oma vajaliku mitme nädala koguse ära söönud.

Positiivne on see, et kui laps näiteks ei jõua kogubtellitud toitu ära süüa, on see võimalik karbiga kaasa võtta. Samuti on koha peal olemas väga õdus lastenurk mängimiseks, sel ajal kui usinad kokad köögis toitu valmistavad.

Huvitaval kombel, liiguvad kliendid sujuvalt, sabasid ei teki. Kõik toimib😀

admin Puhkusejutud