Siis tuleb minna järve peale. Ikka sinna, kus on sügav, puhas ja kuuma ilmaga jahutav vesi. Sinna, kus oled vaid sina ja sinu valitud seltskond. Ja selleks viisil saab abiks olla vaid Saadjärve jahtklubi parvsaun (Tabivere rannas)

Parvsaunale mahub kuni 30 inimest, seal om olemas puuküttega saun, teine korrus päikese võtmiseks ning vestid lastele ja soovi korral lastele kasutamiseks rõngad.

Sellist vaadet igakord ei näe. Piigadel esmakordne kogemus järvel käia.

Liiklejaid järvel oli teisigi. Mootorpaat, paat kalastajatega kuid keegi kedagi ei seganud ja veehuligaani ei teinud. Ilmselgelt liikluskultuur palju parem, kui Emajõel.

Meil oli parvsauna kasutusaeg 2,5 tundi. Kuid soovituslik oleks võtta 5 tundi, sest sobiva ankurdamiskohani kulub vähemalt 20 min. Kuid reelingus on hea vaade ka loodusele. Luiged, rohelised kaldaääred ja taevalik rahu/vaikus.

Me järvele minnes, oli vesi vaikne ja peegelsile, tagasitulles olid tekkinud lained. Kuid siiski mõnus ja lastele uudne ujumiskogemus.

Seebimullide puhumise võistlus

Niisiis, kui tunned, et kohalikus Saadjärve liivarannas, pole enam vaba liivagi, kuhu rätik poetada või ei meeldi sulle poriseks pekstud kaldas supelda, siis ka sul on võimalus teha ujumisest perele sensatsioon 😉

Head suve nautimist ja elamusi Saadjärve peal😉

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.