Tantsufestival Kuldne Karikas on noortelt noortele üritus. Kogu festivali korraldavad noored vabatahtlikud, kelle motivatsioon põhineb soovil panustada Eesti tantsumaastiku arengusse ning oma lennukad ideed reaalsuseks teha. Festivali projektijuhi Sander Lebrechti sõnul on see noortel parim võimalus omandada laialdast kogemust suurürituse korraldamises. “Noored saavad praktiseerida meediaga suhtlemist, mõista kulude ja tulude suhet, kogeda meeskonnas töötamist ja teistega arvestamist, õppida vastutuse võtmist ja veel palju muud, mis käib kaasas suurürituste korraldamisega.” selgitas Lebrecht. “See on justkui lõbusalt intensiivne elukool, kus lisaks õpitule saad jagada ka tantsuarmastust kõigi teiste Eesti tantsijatega,” näeb projektijuht korralduses osalmise laiemat konteksti.

Tantsufestival Kuldne Karikas toimub sel hooajal 10 ndat korda ning on iga aastaga muutunud üha laiahaardelisemaks. Selle aasta Kuldne Karikas finaal toimub täna, 11.05.19 Tartu ülikooli spordihoones. Ja ma võin uhkelt öelda, et minu pisike 6 aastane Tüdruk💛Väänik tantsib oma grupiga tantsu, mis kannab nime “Lillepoti tants”, ja kirjeldab piltlikult, kuidas ühest seemnest kasvab lill. ☘Väga ilus ja super tants. Ja väga uhke on endal, kui ka tüdrukul endal.

Sissepääs päevapiletinäol on 7 eurot. Maksta saab vaid sularahas. Parklas ruumi on, leiab kenasti koha. 3h parkimiskellaga on tasuta ka. Mobiiliga parkides, on tegu piirkond P58 ja see teeb tunnitasuks 0,38 senti.

Meil läks saatjaks vanem õde kaasa. Põnniga teeme autos vihnmase ilma tudu tagantjärele. Meil on autos erinevad mänguasjad, mähkmed ja püreevaru, justtäpselt sellisteks ooteaegadeks. Kuid hetkel on tegev unemaal, sest hommikul pooleli jäänud tudu ning rahulik vihmasabin autokatusel on ülimalt rahustav ja und soodustav.

Vanem💚Väänik saatis just video Lillepoti tantsjate tantsust. Ma olen nüüd niiiiiii niiiii uhke😀💗

Mudilaste autasustamine on kell 13 umbes. Eelmisel korral said finaali pääsejad igaüks hõbemedali. Ja oh neid uhkusest pakatavaid lillelapsi.😀

admin Ajaloo arhiiv ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.