Eilne ilmateade, lubas tänaseks sooja kraade. Ma ei mäleta, et oleks täna tundnud, ilma plussis olevana.

Igatahes, eilse ilmaprognoosi alusel, palus sõbranna, meil osaleda ühes reklaamprojektis. Hetkel, tausta ei avalda veel, aga vihjeks võib öelda, et aasta tagasi, see projekt alguse sai 🙂

Oi, kui külm ja tuuline oli. Tegelikult sama tuuline ja külm, kui eelmisel aastal. Selle vahega, et eelmisel aastal oli lund kõvasti üle saapa, seekord roheline ja märg mätas, lirtsus varvaste vahel 😂 Aga seltskond oli täpselt sama äge, + ühe võõra võrra rikkam.

Koju jõudes, muidugi, kulus rohkelt kuuma teed. Piigad soovisid muffineid küpsetada, ja nii nende soovile sai vastu ka tuldud.

Pärast tampisime kartulit, ja hakkliha kastet. Iga kõvasti suurem laar, kui muidu, sest noh….tormihoiatuse hirmus, on mõistlik varuda valmistoitu, kui toiduaineid. Kui elektrit pole, pole sest hakklihast midagi kasu, kui pliit elektritoimel vaid hääled sisse võtab.

Valmistusime homseks koolipäevaks, ja hakkasin nokitsema ka voldiku kallal. Raamatu teema jätaks algavasse nädalasse.

Jäätis, shokolaadimuffin ja astelpaju moos, on väga hea ja kokkusobiv kooslus. Selline, oli siis me õhtune maius, teleka ees. Õues tuhiseb tuul, siis on pereringis, lusikas jäätisesse lüüa, eriti mõnus. Kui kogu pere koos on!

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.