Täna on terve päev midagi toimunud. No lisaks sellele, et kogu ülejäänud pere tundub olevat haigestunud kõikidesse viirustesse, mis praegu liikvel. Köha, nohu, hääled on ära või kes kaevab selle üle, et magustoidu sees oli siil, mis kurku kinni jäi. Piltlikult. Silmaviirus, väike vennal. Emps käis erakorralises silmaarsti vastuvõtus käinud ja rohtugi saanud. Tilgad, mis tulevad väikevenna silma tilgutada.

Siis tuli meile vanaisa, suure venna sünnipäevale, tõi mu lemmik torti ja uut kausitorti, mis oli ka väga põnev. Pärast seda, läksin sõbranna G- ga , Tamme Ratsutallu, ratsutama. Või noh, G ratsutas. Mina kammisin ja harjasin, sest talus, on korraga üks laps platsil õppimas. Mulle meeldib, kui juhendajal on aega konkreetselt õpetada ja juhendada. Aga, autos olid veel väikeste õdede seelikud ja empsi kätised, nii et autos natuke asjade sättimist ja selline – kuskil- miskit- toimub- pilt ka alguse sai.

See pruun hobune on raskeveo hobune. Mõnus, rahulik, algajatele mõeldud hobune. Suveperioodil, veab see hobune Vudila mängumaal, vankrit, millega saab Vudilas külastajad sõita, väiksemaid loomi vaatama (eesel, kitsed), kes talveperioodil omas kodus puhkust inimlaste ja suve melust naudivad.

Värvid aias.

Homme kooli. 😀

Ahjaa, miskit toimus veel. Kui täna poest tulin, siis mul olid poeasjad käes, no unustasin osta kilekoti. Ja vennas oli kaasas. Kui vastu tulid kaks tüdrukut, kes käivad vennase klassis. Vend ütles ilusti, tere hommikust tüdrukutele. Tüdrukud nähvasid vastu, et tere õhtust. Muidu polekski midagi nagu olnud, aga too venna klassiõde vaatas maru imeliku näoga mind ja asju minu käes, ja pöördus siis midagi oma sõbrannale sosistama. Arvab, vist et on üli popp, kui oma juuksed poolest peast maha ajab või kui teiste üle, naerab või kommenteerib või imelikke nägusid teeb. See, Kairiin, käis juba lasteaias, venna rühmas. Aga mulle paistis, ta juba siis hästi ülbe ja enesekeskne.

Grete Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.