
Kuuksaare kenneli jalgsimatkad đ
Kuuksaare Kennelis on kelgukoerad. Huskyd ja malamuudid. Kenneli asutaja, juhataja ja omanik on Ulvi KullamÀe.
Kennel korraldab erinevaid vĂ”imalusi koertega matkamiseks. Mina kĂ€isin oma vanema venna, ja tema ning oma sĂ”pradega jalgsimatkal metsas. Alguses kui kohale jĂ”udsime, tutvustati meile ĂŒldist elu- olu, saime teada vĂ”istlustest, nĂ€gime auhindu, ja vĂ€ga vĂ€ga palju infot, mida me ei teadnud. NĂ€iteks, miks ei ole koertel aedikus mĂ”nikord kaelarihmu kaelas, vĂ”i et sinililled on koertele mĂŒrgised.
Saime endale matkamiseks ise koera valida. Nii armsad on nad đ kuid matkama minnes peab arvestama, et koertel on vĂ€ga tugev nelikvedu. đ Aga kui kuulata, mida Ulvi rÀÀgib, siis pole probleemi.đ

VĂ€ga Ă€ge oli see, et metsas nĂ€gime metskitsi. Sinililli kraavipervel. JĂ”ime teed, grillisime vahukomme đĄja kaasavĂ”etud vĂ”ileivad đźmaitsesid ka hĂ€sti.
Sellised pisikesed hetked koos sĂ”pradega, loovad ĂŒhiseid mĂ€lestusi. Mul on hea meel, et sellisel matkal tĂ€na osaleda sain. đ
Soovitan kindlasti jĂ€rgi proovida đ
Peatse kohtumiseni jĂ€rgmises postituses.đ