Kui mina olin veel laps, siis oli eriti uhke tunne, kui keegi sind sünnipäevale kutsus. Siis oli kink ja lilled näpus ja läksid kutsuja koju. Ja need olid ägedad sünnipäevad.
Oma laste peale vaadates, siis kodused sünnipäevad pole lasteaia lastel nii popid, sest kuidas see laps ikka valib, kes on ta kõige- kõige parem sõber. Ja nii ongi lihtne lahendus kutsuda kogu rühm. Kogu rühm, kus on kokku umbes 20 ja rohkemgi last, ei mahu kellegi koju, kui just su maja või korteris seinad kummist pole 😀
Meil oli sellel aastal pooljuhuslik leid, leida oma 6- aastaseks saavale tirtsule, selline mängumaa, nagu on seda Sõbra mängumaa ( Tartu, Sõbra 58) ja see oli väga väga õige otsus, sest sünnipäevalaps ja külalised jäid korraldusliku poolega väga rahule. Oli süüa, oli morssi, oli torti, olid sõbrad. Oli roosa printsess, kes tund aega lapsi lõbustas ja oli näomaalija ( pintsel võlub värve – fb)

Parkimisplats on olemas. On lihtsasti ülesleitav. Ja hästi hästi vahva mängumaa perenaine on ka – unustasime, nimelt lahkudes ühe kingituse maha. Ei peetud paljuks helistada ja järgmisel päeval leppida koht ja aeg, et laps ikka oma kingituse ruttu ruttu tagasi saaks.

Pidu oli vaat, nii äge….et aasta noorem pliks, teatas, et kui temal tuleb poole aasta pärast sünnipäev, tahab tema ka just Sõbra mängumaal oma sünnipäeva juubeli, uhket 5 pidada.
admin Ajaloo arhiiv , ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.