Ausalt, viimased ilmad on näidanud, et ikka täiega sügis on käes. Hommikul, kooli ja lasteaeda sõites, näitasid lapsed, et luiged lendavad. Kas sel aastalgi on nii, et luiged lähevad ja lumi tuleb? Lumi, pole varem enne oktoobrit maha sadanud.

Kuigi nädalavahetusel, rabistas maha kohati, nii palju rahet, et maa oli valge ja tee libe küll.

Samal päeval, mängisid me suured rahesõda. Päris arvestatavad kuulikesed, said sellest rahesogast kokku surutud.

Kes maitses hambaga, kes kasutas viskematerjalina. Lusti jagus kõigile. Isegi batuudil hüppamine oli vaja järgi proovida. Vedas, kõigil jäid luud- kondid ja ninad terveks 😀 ka külma rahe ja vihma käes olemisest, ei juhtunud peale nohu midagi.

Neljapäev, 12. September oli meil üks pildistamise projekt. No kaege nalja, täpselt enne hakkas sadama vihma. Sadas enne, pildistamise ajal ja siis kui viimane klõps oli tehtud, lõppes ka sadu. Lapsed irvitasid veel, et teinekord tuleb oma soovidega ettevaatlik olla, soovides sügisilma. Sest sügisel sajab alati palju ja seda kuldkollast sügist tabada, on omaette ooper, looduse repertuaarist.

Valmistume vaikselt ka, mõnusaks sügise sünnipäevaks, oktoobrikuuks. Oktoobrisse mahub ka pereliikmete sünnipäeva peoga ja siia septembrisse veel üks lasteaia klassijuhataja tund ja kui veab, saab üks projekt, mis peaks olema pikaajaliselt ettevõetav ja eeskätt just lastele potensiaalne ettevõtlus aluseid õpetav tegevus. Nagu ikka- koos perega, tegutsevad me Väänikud.

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.