Kunagi varem kirjutasin ühe fotograafi väljakutsele, kus ta otsis paari, kes oleks huvitatud loojangu või tõusu ajal looduses, rabas pildistama tulema. Huvitaval kombel, see fotograaf siis täna küsis, et kas sel nädalal oleks meil aega. Spontaanselt sai öeldud jah, alles hiljem torkas pähe, et oot…kuhu me põnni panema. Hoidjaid me ei leidnud ja no kaasa võtta paari pildistamisele oleks ka vist vähe imelik.

Aga fotograaf https://www.facebook.com/mattiasseisab/ oli väga mõistlik, kes arvas, et võtab kaasa oma abikaasa, kes aitab põnni jälgida, et saame mõned pildid ka ilma temata teha. Ja siis mõned ka kolmekesi koos. Üllataval kombel leppis põnn mõnda aega ja siis jäin ma üksi pildistatavaks, sest põnnil sai mõõt täis ja soovis autosse ootama minna. Küllap on arusaadav, et põnn dikteerib veel muusika ja valib tantsu ka 😀

Aga see rabajärv, loojang ja jõrvelt tõusev udu oli võimas. Isegi väikese punase paadiga kalamees, mõjus loojanguvärvides äärmiselt idülli ja maaromantiliselt. Matkarajalt tulles möödusime ka Tooma hobusekasvandusest, mille koplid on täis suursuguseid hobuseid koos pilkupüüdvate varssadega. Ja päikeseloojang, udu ja kappavad hobused..ohsamaa milline ilu.

Sellised spontaansed väljasõidud kaksi,-kolmekesi, isegi üksi on vahel vaja, et täita oma tassike 🙂

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.