Saadjärve ääres asub tegelikult veel üks jahtklubi, mille üheks eesmärgiks on õpetada edasi teadmisi purjetamistest, ja veepeal toime tulekuks. Selleks on välja pakutud lastele tasuta koolitused, mis leiavad aset kaks korda nädalas. Kalevi Jahtklubi Saadjärvel ( asub Äksis) on saanud uue treeneri ja väga aktiivse ja kohalike tunnustuse saanud uue kapteni. Kelle eesmärgiks on lastele tutvustada veekultuuri ja erinevaid oskuseid veepeal.

Täpsemat infot leiab nende kodulehelt.

Jagan lihtsalt infot, sest ehk on teisigi noori, kes oleks huvitatud suvel sisukalt ja arendavalt suve veetma😉 Kalevi jahtklubis saab proovida ka SUP lauaga sõitmist, mis omakorda lisab ka trennikordadele lisaväärtust, sest see on lihtsalt nii teistmoodi tavapärasest vesijalgrattast või niisama paadiga loksumisest. Kuigi ka aerupaadiga aerutamine annab lisaväärtust päris korraliku trenni näol.

Varasematel aegadel ei mäleta, et lastele oleks pakutud selliseid tegemisi. Aga vahest on tore, kui ajad muutuvad. Lapsed on öelnud, et kui neid kohalikus rannas armaada võõraid ära tüütavad, väntavad nad purjekasse ( kõnekeeles) ja ujuvad seal.

Toredaid ranna-, ja trenni elamusi suvisel aal 😊

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.