Minu avaldatud kirjandus sisaldab endast mitmeid lasteluulekogumikke ja paari jutustust. ühte aaretejahiraamatut ja ristsõnu. Noortele seiklusromaane. Kaks seikluslikku romaani ja üks elulooline jutustus ja üks põnev luulekogu. Kokku 20 kirjanduslikku teost kahe – kolme aastaga.

Nüüd, kui ma pisikese põnniga kodune, siis on see kirjutamisetuhin tahaplaanile jäänud. Seda enam oli üllatus, kui Kärt Haapsalust ühendust võttis ja küsis, kas ma oleksin kordustrükkidest huvitatud. No loomulikult. Jaa 😉 Kärdi raamatupoele, kus mugav lugemisnurk ja kohvikupool, olen ma projektipõhiselt mitmeid raamatuid, lugusid ja artikleid kirjutanud. Kärt oli see, kes koos oma õe Katriniga mulle ukse avas kirjandusmaailma ja Eesti Lastekirjanduskeskust tutvustama käisid.

“Kuuvari ja ulakas sõdalane.” Raamat, mis oli üks esimestest pärast varjunime all kirjutatud mitmesaja leheküljelist romaani. Hea lihtne lugeda, mõista ja seoseid luua.  Ulakas tähesõdalane oli karismaatiline loodud tegelasehing, millest Kuuvari kuhugi kaugele maha ei jäänud. Kes on lugenud, see teab. Kes lugenud pole, soovitan kordustrükki.  Kiiremad küsijad saavad kordustrükist 5 eksemplari tasuta 🙂

 

admin Ajaloo arhiiv , ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.