Kui see tumehalli karva lemmik mõned aastad me koduõuele parkis, ei osanud keegi arvata, kui heaks sõbraks ta meile saab või et peame talle mõne aasta pärast uue muheda pererahva otsima. Aga oleme jõudnud siia etappi, kus kolm rivaalitsevat tegijat enam ühe akna alla ei mahu, sestap paneme müüki meile seni väga heaks sõbraks ja reisikaaslaseks olnud Ford Galaxy.

Ford Galaxy tehnilised parameetrid ja muu kuiva jutu leiab siit. Siit saab ka kontakti, kuhu helistades saab oma uut perelemmikut katsuda, sisse vaadata ja soovi korral ka testsõitu teha, et veenduda kiire ja mugava maanteeröövli sobivust oma pererahvale. http://www.auto24.ee/used/3420268?fbclid=IwAR3CIAsnJOy_U5ysdfzSxDqn29ufIR0aT35WddXKe4ZXuQ4Aj936yeItmPo. Võib juhtuda, et ustaval maanteeröövlil on aastatega tekkinud kulumisi ja mõningad ealised iseärasused, aga nendest räägime auto kõrval ja osutame näpuga peale ka 😀

Siia seitsmekohalisse mahtuniversaali on mitme aasta jagu mälestusi talletunud, siia mahub mitmeid naeruseid hetki ja jonniseid minuteid. Palju head raadiomuusikat ja natuke vähem kõvastijavalesti lauldud mitmehäälseid viisijuppe. On olnud väljamaa sõite ja igavusest maha magatud tunde. Oleme käinud rmk lõkkekohtadel kruiisimas ja veab see esivedu läbi ja üle, sealt kus parasjagu vaja. Rääkimata mahukast pagasiruumist, mida saab vihmasel ajal kasutada ka peavarju ja spontaanse pikniku peolauana. Oh aegu ammuseid ja tekkinud mälestusi…Oma isiklikest kogemustest võin öelda, et vahel on reageerinud Ford mõistlikumalt, kui tihend seal autorooli ja pedaalide vahel, usun neil hetkil ebaloomulikesse jõududesse ja leian, et sel masinal on kaasas oma isiklik kaitseingel.

Akna all rivaalitseva tumemusta töölooma ja peaaegu kuuvanuse uustulnuka ning Fordi vahel on muutunud olukord sõjakaks. Kellega pererahvas sõidab ja kes vastab rohkem uutele vajadustele ja nõudmistele. Paraku on uustulnuk veel suurem ja mahutab veelgi rohkem, kui senini truuks kaaslaseks olnud tumehall metallik Ford Galaxy. Samuti on uustulnukas istekohti rohkem ja kuna vahepeal möödubki päevane pererahva elu seal ratastel. Siis mõistab ka Ford Galaxy, neljarattalistest keskmine ise, et uus kodu, kus vajatakse seitsmekohalist mahtuniversaali, mis on heas seisukorras, mille minek on väga hea ja kuhu vajadusel mahutab ka kergema lapsekäru ära, on tema endi huvides väga hea valik. Ford Galaxy ise sooviks osa võtta veel mitmestki toredast pererahvaga koos kasvatud aastast ja aeneda koos vahva lastega perega. Omalt poolt pakub tumehall Ford pehmeid ja mõnusaid istmeid, kuhu kinnitada turvahäll või mitu turvatooli, sõidutada lapsi ja nende sõpru. Ekslusiivne on tähistaeva all või vihmasajus pead peatoele toetada, ja panoraamkatuselt välja vaadates end unele suigutada, vaadates tähistaevast või vihmapiiskade vesist tantsu pea kohal.

Mina, kui autopüsikasutaja pakun omaltpoolt välja, et see, kelle jagamise kaudu, mu hea sõber omale uue kodu saab, saab minu poolt tänutäheks Elamusspa https://elamusspa.ee/elamus-spa/ kinkekaardi, väärtuses 40 eurot.

Aita leida, heale autole uus väärt pererahvas.

Aitäh!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.