Ühesõnaga, kes siis Piltsbergide perekonda ei teaks. Iga endast lugupidav blogide lugeja teab. No sest, see papa on küll peast segi ja alati energiast tulvil ning mõtteidki tema pea alati tulvil ning kogu pere seal energialaineil surfab. Ning iga endast lugupidav lapsevanem teab, et kui Tallinnas elad, siis kindlasti peab oma lapsed viima sünnipäevade paiku just Piltsbergi Papa eriti vingel moel juhitud metsa või koduhoovi mürgelduse sünnipäevale. Aga , et nad teevad jälle midagi sellist, mis ainult neile iseloomulik on , siis sellega saab tutvuda vaat siit – https://piltsberg.com/2020/11/12/piltsbergid-teevad-seda-jalle-kuulutame-valja-valjakutse-piltsberg14kingitust/ Uskuge mind, osalemine on juba suur võit ja see auhind saadav vaid pisikeseks kirsiks tordil, sest juba osalemine neile, kel siiani perele vähe tähelepanu jagunud või ideedest vajaka jäänud on see osavõtt heaks muusaks.

Ma leian, et meil endil seda probleemi pole. Kõik saavad tähelepanu ja no mõtted ja tegemised on samaväärsed ja vahel vaat et täpselt sama segased ja hullud. Kui peaks oma meeskonna osalemiseks välja panema, siis ilmselt oleks täitsa keeruline oma mõtteid, kellegi teise ajagraafiku järgi paika seada 😀 Aga silma peal võime ju meiegi, sel vahval Piltsbergi väljakutsel. Tulge osalege, teie ka – ongi seltsis segasem ja vahvam.

Eilsel pühapäeval oli meil selline mänguline liivakastipäev, kus kogu pere liivakastis!!! tegevust leidis. Ja valmisid eriti uhked vormid ja liivast kindlused. Kiikusime ja ronisime ja nalja jagus. Hiljem sõitsivad lapsed ratastega kergliiklusteel, ronisime kivipargis hirrrrmus suurtel kivimägedel ja puhusime paberist pasunasse metsikut sõjahüüdu, mis hirmutas puu otsas vareseid ja naabermaja hulkuvaid kasse. Kallis teine lapsevanem tõi meile õue kuuma teed ja kohvi…millest esimese lapsed käte soojendamiseks endale haarasid ja juba kergelt jahtunud teegi seespidiselt ära kasutasid. Soe kütus tangitud, jõudsime suure liivakasti autoga paar uhket rallitiirugi külale peale vurada, enne kui jaks rauges ja kalluri juht magama tahtis.

Plikatirtsu toimetasime veel lugemisseiklusele ja siis läksime poodi jahile. Oli vaja jahtida midagi soojaandvat ja särki värki kaela, pähe jalga ja selga. Poeskäigud on alati lõbusad, kui neile see mänguline maik juurde anda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.