Kui ma olin keskkooliaegne teismeline, siis meeldis mulle lugeda jalehest “Postimees” horoskoope. Need horoskoobid olid iga tähemärgi kohta ühe- kuni kahe lauselised ja uskusin ma neid alati siis, kui midagi head lubati. Senimaani olen ikka neid horoskoope vaadanud, lugenud ja sirvinud, mõningaid ennustusi lugedes tuleb ikka suur naer peale – eitea kust sellised ennustused ikka võetakse. Imetakse pastakast või mõeldakse lambist välja.

Viimasel ajal olen ga sattunud erinevatele numeroloogia tõlgendustele ning teatud numbrite väljaarvutamise teel jõudnud oma elutee numbriteni. Olen lugenud erinevaid artikleid ja arvamuslugusid, kuid selge on see, et päris lambist numbreoloogilsed ettekuulutused ja ennustavad horoskoobbid päris jama polegi. Igatahes, nii mõnedki artiklid on näiteks minu tähtkuju kohta, päris tabavavad olnud.

https://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/mida-toob-sinu-jaoks-numeroloogia-jargi-kaasa-aasta-2021?id=73333057

https://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/numeroloogia-millist-karma-oppetundi-naitab-sinu-nimenumber?id=73285255

https://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/numbrites-on-maagiat-arvuta-valja-mida-toob-sulle-see-jargmine-voi-ulejargmine-aasta?id=77968074

https://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/astroloogia-ja-emotsioonid-vaata-mis-arritab-erinevate-sodiaagimarkide-esindajaid-koige-rohkem?id=79944080

Seega, see mis on igapäev ajalehes horoskoobina kirjas, see ongi paras jama aga numeroloogias, kus sa usud või tunned ära tuttavaid jooni, siis võib rahulikult veenduda, et oma tõetera seal ju olla võib. Ja kui sulle öeldakse, et võta uuel aastal tasa targu, sest Tark ei torma sündmustest ette – siis võtagi rahulikult.

Nali naljaks, aga ega mulle kuskil kirjutati, et tervisega peab olema hoolsam ja rohkem aega iseendale pühendama. Ja voilaa, kohe esimesel jaanuaril tõmbasin ära oma kaelalihase. Mõned päevad tuikas hoiatavalt, kuid ma mõtlesin, et läheb üle ja käisin kelgutamas, külmetasin kelgumäel jalaad ära mõtlesin – et vahet pole, küll toas soojad sokid jalga tõmmates jälle soe hakkab. Siis täna hommikul maksis see mulle kätte – kael oli kange, käe või pea liigutamine lõi teravad valusööstud kaela. Pärast muidugi selgus, et kogu piirkond on korralkult paistes ja turses, seega võib arvata, et mingilaadne närvipõletik. Valuvaigisti ja soe vesi on päris hea leevendus asjale. Kui homseks järgi ei anna, peab vist apteegist minema midagi asjalikku paluma. Aga väga saamatu ja äpu lugu on küll, kui hommikul ise riidesse ei saa ning peab lastelt abi paluma, et söök lauale saaks ja koer õue oma liigikaaslaste jäetud teateid teepervelt üle nuusima.

https://tervis.elu24.ee/4193663/fusioterapeut-uku-leht-mida-teha-kui-magad-kaela-ara Kaelahädad võivad olla probleemialgeteks ka tõsistele tervisehädadele. Kuid seni kuni on tõesti vaid oma lohakus (külmetus või hooletu liigutus) iseenese keha vastu suhtes, siis leiab leevendust soojast villasest sallist, kuumast lõdvestavast veest, ja põletikuvastasest valuvaigistist.

Seega kui sa tunned et oled pidevalt kohutavas ajahädas, siis anna endale asu ja sea asjad enda jaoks prioriteedi püramiidi ja enne millegi esimeseks seadmist küsi endalt, kas mul on seda ikka vaja ja kas oleks alternatiiv lahendusi? Ja kui sa ise ei oska vastust leida, siis oska kuulatada vastust enda seest. Näitteks võta aeg maha, puhka, vedele ja ära tee midagi. Aga inimene ei kuula ju kunagi. Ja järgmisel hommikul avastad, et sind on tabanud kohutav kangekaelsus 🙂 ja sul pole valikut kui mässida sall ümber kaela. delegeerida oma kodused toimetused pereliikmete kanda ja olla tänulik oma kehale, et see tasa ja targu taastub, lubades ja võimadlades teha neid asju, mis enamasti iseenesestmõistetav näib. Voodist püsti tõusmine, ei ole ju teab mis vaev….aga vaat, kui kael ja ühe poole lihased koostööd ei tee, siis pole lihtne ka enese riietamine. Meie enda keha teab ju kõige paremini mis tal toimimiseks vaja. Küll jõuab kiire- kiire ka olla. Aga kui numeroloogia järgi on teada, et uusi projekte alustada pigem mitte, ning elukoha vahetamine on võimalik nagu ka reisimine suvel – siis tuleb neid võimalusi oodata, mitte ise pingsalt võimalusi luua. Ehk siis kõi viitabki sellele, et aasta 2021 algus tuleb võtta rahulikult, mõelda oma tervisele , olla perega koos ning teha põnevaid asju säästliku ja looduseläheduse printsiipe arvesse võttes.

Rääkides loodusest, siis siit saab ideed, kuidas erinevaid probleeme ravida just kontrollitud ravimtaimedega ( kui sa ei tea, ei pea ise loodusesse neid taimi otsima minema) https://kubja.ee/tootekategooria/ravimine-taimedega/